Filmy

Leonardo DiCaprio a Robert DeNiro v jednom filme pod taktovkou Martina Scorseseho?

Leonardo DiCaprio a Robert DeNiro v jednom filme?

Prešiel už takmer rok, čo sa začala veľká vojna. Vojna o to, kto získa práva na knihu od Davida Granna s názvom Killers of the Flower Moon: The Osage Murders. Spoločnost Imprative Entertainment vyhrala práva, zaplatila 5 miliónov a potom to začalo byť ešte krajšie. Totižto, projekt zaujal tri významné osobnosti vo svete kinematografie. A ktoré? Leonarda DiCapria, Roberta DeNira a do tretice režiséra Martina Scorseseho. Dalo by sa povedať, že Leonardo DiCaprio a Robert DeNiro sú Scorseseho dvorní herci. S obidvoma hercami má minimálne 5 spoluprác. No zároveň sme DiCapria a DeNira spolu ešte v žiadnom Scorseseho filme nevideli. Takže čo nám môžu ponúknuť? Budú Leonardo DiCaprio a Robert DeNiro v jednom filme stáť za to?

The-Audition-still

Zdroj: lifestyleasia.com

Krvavá história

Grannova knižka, ktorá prišla pred týždňom do kníhkupectiev rozpráva príbeh o reťazci vrážd, ktoré sa stali v indiánskom kmeni v Oklahome počas 20′ rokov minulého storočia. Hlavnou príčinou vrážd bola nájdená ropa na území kmeňa a potreba bohatstva bola neprekonateľná. To je všetko. Až do chvíle kým sa do toho nepustí mladý režisér J. Edgar Hoover aby odhalil čo sa skrýva za jednou z najmrazivejších konšpiračných teórií. Zaujímavé ale je, že Leonardo DiCaprio si už raz zahral J. Edgara Hoovera vo filme J. Edgar od legendárnej filmovej osobnosti, Clinta Eastwooda. No možné je všetko a vidieť Leonarda DiCapria hrať J. Edraga Hoovera z inej perspektívy je fascinujúca myšlienka.

bg_section7

Zdroj: Warnerbros.com

Či tento film bude dobrý alebo zlý, ak sa raz stane skutočnosťou, o to sa už nemusíme báť. Rozhodne nie ak sa tam objavia už vyššie spomenuté mená. Veď ešte len tento rok u nás vyšiel Scorseseho filozofický epos Mlčanie, ktorého myšlienku držal v hlave 28 rokov. A na budúci rok tu máme krimi kde si zahrajú Robert DeNiro, Al Pacino, Joe Pesci a Harvey Keitel s názvom Irishman (O ktorom si môžete prečítať TU). Pomyslieť na to, že ani z jedného z týchto filmov nevyžmýka oskara je hrôzostrašné.

About author

I am Mr. Meeseeks, look at me
  Related posts
  FilmyOdporúčame

  Štúdio Warner Bros. odhalilo dátumy vydania filmov Matrix 4 a The Flash

  Filmy

  Film Šťastný nový rok ovládol kiná, je aktuálnou jednotkou návštevnosti

  FilmyVýber šéfredaktora

  Chystá Disney novú Planétu opíc? Režisér šokoval fanúšikov týmto prehlásením

  FilmyOdporúčameTrailery

  Krásna Gal Gadot sa vracia v prvom traileri na film Wonder Woman 1984

  Pridaj komentár