Leonardo DiCaprio a Robert DeNiro v jednom filme pod taktovkou Martina Scorseseho?

Nenechajte si ujsť

Denis Bandura
Denis Bandura
I am Mr. Meeseeks, look at me

Leonardo DiCaprio a Robert DeNiro v jednom filme?

Prešiel už takmer rok, čo sa začala veľká vojna. Vojna o to, kto získa práva na knihu od Davida Granna s názvom Killers of the Flower Moon: The Osage Murders. Spoločnost Imprative Entertainment vyhrala práva, zaplatila 5 miliónov a potom to začalo byť ešte krajšie. Totižto, projekt zaujal tri významné osobnosti vo svete kinematografie. A ktoré? Leonarda DiCapria, Roberta DeNira a do tretice režiséra Martina Scorseseho. Dalo by sa povedať, že Leonardo DiCaprio a Robert DeNiro sú Scorseseho dvorní herci. S obidvoma hercami má minimálne 5 spoluprác. No zároveň sme DiCapria a DeNira spolu ešte v žiadnom Scorseseho filme nevideli. Takže čo nám môžu ponúknuť? Budú Leonardo DiCaprio a Robert DeNiro v jednom filme stáť za to?

The-Audition-still
Zdroj: lifestyleasia.com

Krvavá história

Grannova knižka, ktorá prišla pred týždňom do kníhkupectiev rozpráva príbeh o reťazci vrážd, ktoré sa stali v indiánskom kmeni v Oklahome počas 20′ rokov minulého storočia. Hlavnou príčinou vrážd bola nájdená ropa na území kmeňa a potreba bohatstva bola neprekonateľná. To je všetko. Až do chvíle kým sa do toho nepustí mladý režisér J. Edgar Hoover aby odhalil čo sa skrýva za jednou z najmrazivejších konšpiračných teórií. Zaujímavé ale je, že Leonardo DiCaprio si už raz zahral J. Edgara Hoovera vo filme J. Edgar od legendárnej filmovej osobnosti, Clinta Eastwooda. No možné je všetko a vidieť Leonarda DiCapria hrať J. Edraga Hoovera z inej perspektívy je fascinujúca myšlienka.

bg_section7
Zdroj: Warnerbros.com

Či tento film bude dobrý alebo zlý, ak sa raz stane skutočnosťou, o to sa už nemusíme báť. Rozhodne nie ak sa tam objavia už vyššie spomenuté mená. Veď ešte len tento rok u nás vyšiel Scorseseho filozofický epos Mlčanie, ktorého myšlienku držal v hlave 28 rokov. A na budúci rok tu máme krimi kde si zahrajú Robert DeNiro, Al Pacino, Joe Pesci a Harvey Keitel s názvom Irishman (O ktorom si môžete prečítať TU). Pomyslieť na to, že ani z jedného z týchto filmov nevyžmýka oskara je hrôzostrašné.

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -