Dočká sa Leonardo DiCaprio ďalšieho Oscara? Už vieme, akú rolu bude mať v nadchádzajúcom filme Quentina Tarantina!

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Len necelý týždeň dozadu sme vám oznámili, že Leonardo DiCaprio si zahrá v najnovšom filme Quentina Tarantina. O pripravovanom projekte samotnom pritom nevieme takmer nič – zatiaľ len to, že odohrávať sa bude v dňoch vrážd Charlesa Mansona (1969). Režisér taktiež podľa všetkého dúfa, že do ďalších úloh obsadí okrem DiCapria viacej veľkých hviezd. Napríklad Mansonovu obeť, herečku Sharon Tate, by mohla stvárniť čoraz populárnejšia Margot Robbie. Okrem nej sa taktiež hovorí o hercoch ako Tom Cruise či Brad Pitt, ktorí by pod dohľadom jedného z najlepších žijúcich režisérov mohli ponúknuť naozaj ikonické výkony.

dicaprio tarantino
Zdroj: heyuguys.com

Detaily ohľadom Tarantinovho nového filmu sa na verejnosť dostali len minulý rok. V poradí však pôjde už o jeho deviaty počin, takže si naň pochopiteľne počkáme dlhšiu dobu a režisér si dá s predprípravami viac práce. Pôvodne si všetci mysleli, že príbeh samotný sa zameria na Charlesa Mansona a jeho vraždy. Avšak neskôr Tarantino objasnil dohady a povedal, že Manson síce v deji vystupuje, no nie je jeho centrom. Veľmi sa taktiež môžeme tešiť z faktu, že zatiaľ nepomenovaná snímka už je pod strechou štúdia Sony.

Koho si zahrá Leonardo DiCaprio?

Keď sme sa prednedávnom dozvedeli, že jeden z najlepších a najznámejších žijúcich hercov sa vo filme objaví, strhla sa debata. Všetci chceli vedieť, akú úlohu mu zaistí druhá spolupráca s legendárnym režisérom. Prvé správy vraveli o tom, že DiCaprio si zahrá „starnúceho herca.“ Teraz už však nemusíme viac hádať, o čo pôjde. Na povrch totižto vyšla celá backstory postavy, ktorú nám odhalil Mike Fleming z portálu Deadline:

„Koho si zahrá, špecifickejšie, bude herec, ktorý mal svoju vlastnú Westernovú šou – Bounty Law – ktorá sa vysielala od roku 1958 do 1963. Jeho pokus prejsť do filmového biznisu nevyšiel a v roku 1969 (kedy sa odohráva príbeh filmu) sa objavuje v cudzích programoch, pri čom rozmýšľa o odchode do Talianska, z ktorého sa stalo centrum nízko-rozpočtových Westernov.“

Revenant
Zdroj: lampart.sk

Fleming nám potom taktiež pripomína, že Tarantino aj naďalej žiada Margot Robbie, ktorá by mala stvárniť Sharon Tate – herečka sa pritom spolupráci nebráni. Otvorené dvere má stále aj Tom Cruise a ďalší. Je teda zreteľne vidieť, že režisér chce svoj deviaty film preplniť čo najväčším počtom veľkých hviezd. To nie je prekvapujúce, nakoľko je snímka opisovaná ako „pokrytie mesta Los Angeles v štýle Pulp Fiction počas leta Mansonových vrážd.“

Tarantinov nadchádzajúci film vyzerá stále lepšie a lepšie. Celý je však pritom ešte stále zahalený rúškom tajomstva. Bude práve postava Leonarda DiCaprio centrom príbehu? Podarí sa režisérovi obsadiť aj ďalšie gigantické hviezdy? Kto si zahrá samotného Mansona a ako presne zapadne do počinu, ktorý má pripomínať Pulp Fiction? Na viac informácií si samozrejme budeme musieť počkať. Ešte jedno prekvapenie na koniec je však dátum vydania, ktorý je momentálny stanovený na 9. augusta 2019.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -