Tipy a triky ako najrýchlejšie získavať levely v Red Dead Redemption 2!

Nenechajte si ujsť

Red Dead Redemption 2 je čerstvá hra, ktorá zažila hneď od začiatku veľký boom. Momentálne súťaží aj o titul najlepšej hry za rok 2018. Stojí za ňou svetoznáme štúdio Rockstar Games, ktoré vytvorilo napríklad aj hernú sériu GTA. Ako však v Red Dead Redemption 2 získať levely čo najrýchlejšie?

Ako získať levely v hre čo najrýchlejšie?

Hra funguje na podobnom princípe ako GTA V, takže ak ste hrali niekedy túto hru, bude pre vás získavanie levelov jednoduchšie. Začnime tým najjednoduchším a to je hranie klasických misií. Tie vám dajú najviac XP, pomocou ktorých získavame levely. Ak ste už niektorú misiu urobili a bavila vás, nebojte sa, môžete si ju zahrať aj druhý krát a XP dostanete taktiež. Ale pozor, prínos XP závisí aj od toho koľko vás v tíme robí misiu.

Zdroj: variety.com

Misie nie sú pre vás?

Ak misie nie sú to pravé orechové, tak potom môžete skúsiť napríklad dostupné challenge. Tie vám zabezpečia taktiež mnoho XP, ktoré vám zaručia ľahké získanie nového levelu. V týchto challengoch sa skrývajú mnohé úlohy z ktorých si vyberiete tie, ktoré vám budú vyhovovať. Obsahujú napríklad lovenie zvierat alebo zabíjanie protihráčov určenými zbraňami.

Zdroj: polygon.com

Aké sú ešte možnosti?

Ak sa vám stále nič nezapáčilo, už moc možností nezostáva. Skúsiť môžete napríklad módy ako Hostile Territory, Shootout alebo „Battle Royale“ mód. Momentálne poslednou možnosťou ako rýchlejšie získavať levely je hranie s priateľmi. Ako je to u štúdia Rockstar Games zvykom, to vám bude pridávať viac XP. Avšak časom sa určite môžeme tešiť na ďalšie vymoženosti ako rýchlejšie získať nové levely.

Ktorý z týchto spôsobov používate vy? Alebo poznáte niečo efektívnejšie? Kľudne sa podeľte s vaším spôsobom v komentároch!

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -