Leví Kráľ dostane live-action remake!

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Ešte nedávno vyšiel remake The Jungle Book, ktorý zarobil 960 miliónov dolárov. To viedlo k rozhodnutiu Disney prerobiť jednu z ich ďalších animovaných klasík. Walt Disney Studios oznámilo, že pracujú na live-action remakeu animovaného hitu Leví Kráľ z roku 1994. Za režiséra si Štúdio vybralo Jona Favreaua, ktorý sa už podieľal na projektoch ako The Jungle Book a Iron Man. Čiže tento výber režiséra nie je veľkým prekvapením. Favreau nám už stihol svoje nadšenie vyjadriť cez jeho twitter.

Jon Favreau
Jon Favreau

Vieme už ale, že Favreau bude pracovať aj na pokračovaní The Jungle Book. Zvládne mať na starosti oba filmy, alebo prenechá rolu režiséra The Jungle Book 2 niekomu inému?

Ako bude vyzerať nový Leví Kráľ?

Nemali by sme byť príliš zarazení rozhodnutím Disney prerobiť jeden z ich najobľúbenejších animovaných filmov vôbec. Navyše už vieme, že budúci rok vyjde nový Kráska a Zviera, čo nám hovorí, že remakeov bude ešte veľa. Keďže je v Levom Kráľovi každá postava hovoriace zviera, bude veľmi ťažké film prerobiť modernými technológiami. Ak sa ale pozrieme, aké boli vizuálne efekty nádherné v The Jungle Book, je jasné, že to Disney zvládne. Tým, že bude celý film animovaný, je trochu zavádzajúce ho nazývať live-action. Film bude skôr foto-realistický, alebo ako ho Disney nazýva, znovu-vymyslený.

Leví Kráľ
Leví Kráľ

Taktiež som zvedavý, či bude nový Leví Kráľ rovnakým muzikálom, ako originál z roku 1994. V tom bolo veľa zaujímavých hudobných čísel, ale keďže nový The Jungle Book upustil od veľa piesní, možno sa Disney rozhodne znížiť počet hudobných elementov aj v novom Levom Kráľovi. Film je ešte v rannej fáze, takže budeme musieť počkať a uvidíme, ako sa tento remake vyvinie.

Tešíte sa, ako vo vás tento film prebudí detstvo? Ak sa objavia nové informácie, dáme vám vedieť.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -