Splnený sen? Simba ožíva v prvom traileri na hranú verziu filmu Leví kráľ!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Leví kráľ trailer

Pre mnohých detstvo, pre iných zase jeden z najkrajších animovaných počinov v histórii kinematografie. Disneyho verzia príbehu Leví kráľ sa stala natoľko populárnou, že naozaj neuveríme nikomu, kto by nám povedal, že tento film ani raz nevidel. Nezabudnuteľné postavy, prenádherná hudba a krásny dej totiž robia z Levieho kráľa udalosť, ktorú sa štúdio Disney rozhodlo preskúmať ešte raz. Tentokrát však v hranej verzii a s naozaj veľkým rozpočtom.

Ak ste teda náhodou neprespali všetky veľkofilmy, ktoré sa na nás v posledných rokoch od tohto štúdia hrnú, viete, že momentálne nám Disney ponúka len hrané prerábky ich najväčších kreslených klasík. S ohlásením hraného reštartu Levieho kráľa sme však asi mnohí boli spočiatku na pochybách, keďže nikto si to nevedel poriadne predstaviť. Prvý trailer nám však všetky pochybnosti vyhodil von z hlavy a odhalil nám síce krátku, no veľmi nostalgickú ukážku, ktorá v lete prinúti zájsť do kín nejedného filmového fanúšika.

Mená za kamerou

Režisér Jon Favreau teda po jeho prerábke Knihe Džungle opäť raz dokazuje, že s počítačovými efektami to jednoducho vie. Vizuál je totiž dychberúci už v prvej ukážke, takže od nadšenia už radšej ani nechceme vedieť, ako budú vlastne vyzerať ostatné scény filmu. Prekvapiť vás teda môže aj fantastické herecké obsadenie v pôvodnom znení, ktoré sa skladá z mien ako: Donald Glover, Seth Rogen, Chiwetel Ejiofor, Beyoncé Knowles-Carter, Billy Eichner, John Oliver a James Earl Jones.

O hudobnú stránku filmu sa opäť postará skladateľ Hans Zimmer, ktorého hudba k pôvodnému filmu vyhrala aj Oscara. K piesňam sa vracia spevák Elton John, ktorý taktiež pre pôvodný film zložil zopár nezabudnuteľných a oceňovaných hitov. Ten dokonca potvrdil, že spolu so speváčkou Beyoncé do filmu vytvoril úplne nové piesne. Keď si teda spojíme práve zverejnenú ukážku spolu s týmito informáciami, asi rovno môžeme zaradiť Levieho Kráľa medzi najočakávanejšie filmy roka 2019.

Oficiálny plagát k filmu Leví kráľ
Oficiálny plagát k filmu Leví kráľ; Zdroj: facebook.com

Čo hovoríte na prvý trailer k hranej verzii filmu Leví kráľ? Ako hodnotíte pôvodný Disney film? Pôjdete na novú verziu pozrieť do kín? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -