Uvidíme Lexa Luthora v podaní Jesseho Eisenberga v Justice League?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Ukáže sa mladý Lex Luthor aj v Justice League?

Kto by bol povedal, že DC bude mať dakedy problémy so záporákmi. Vydavateľstvo komiksov takého kalibru ako oni. DC sa samozrejme, ako už iste viete, môže pýšiť tými najlepšími zloduchmi na komiksových stránkach. No podľa fanúšikovských ohlasov, majú problém ich zasadiť do filmov. A nie, teraz nie je reč o kontroverznom Jokerovi a celej Suicide Squad. Komiksoví fanúšikovia sa hnevali ešte pred tým.

Samozrejme, reč je o Lexovi Luthorovi z filmu Batman vs. Superman. I keď bolo milionkrát povedané, že tento Lex je iba synom toho pravého, fanúšikom to stále vadilo. Aj napriek tomu si však predstaviteľ Jesse Eisenberg z filmu odniesol hereckú pochvalu, najmä od nečitateľov komiksov. Každého teda zaujímalo, kedy ho uvidíme nabudúce. Meno filmu ktoré sa skloňovalo najviac bolo pochopiteľne Justice League. Všetkých jeho priaznivcov však asi sklameme.

Jesse Eisenberg
Jesse Eisenberg ako Lex Luthor | Zdroj: digitalspy.com

Na internet unikla nová správa o tom, že Joss Whedon pravdepodobne Lexa z filmu vystrihol. No a keď sme pri tom, ten dokonca už dostal aj spolu-scenáristický titul. Joss je teda oficiálne režisérom a aj scenáristom najnovšej Justice League. Nedávno sa vravelo, že Justice League pokračuje stále s víziou od Zacka Snydera. Ďalšia správa však prišla a potvrdila, že Joss vo filme zmenil viac ako si myslíme. O tom si však môžeme povedať nabudúce. Jedno je teda isté, Lexa sa pravdepodobne nedočkáme a film sa bude odlišovať od jeho pôvodného zostrihu. Tento proces natáčania je však naozaj zaujímavý sledovať, a určite s ním nikto zo štábu nepočítal. No a netreba zabúdať na to, že premiéra je už o dva mesiace!

Chceli by ste mladého Lexa Luthora v Justice League? Čo si myslíte o Jossovom zasahovaní do filmu? Veríte, že z Justice League nebude prepadák? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -