Vráti sa Liam Neeson ako Qui-Gon Jinn do Kenobi filmu? Vraj je možné všetko!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Uvidíme znova Liama Neesona v Star Wars svete?

Na Star Wars prequely sa nezabúda. Či už preto, lebo sa vám páčia, alebo preto, lebo ich neznášate. To na čom sa však asi všetci zhodneme je to, že niektoré postavy v prequeloch boli úžasné. To je napríklad jeden z dôvodov prečo si toľko ľutí na sociálnych sieťach neustále pýta Kenobiho film. No a Ewan McGregor bol v tejto roli taký skvelý, že sa jeho film nakoniec stal skutočnosoťou. Síce nie je nič potvrdené ani zo strany McGregora a ani zo strany štúdia, ak by išlo o klamlivé informácie, už dávno by na to niekto reagoval.

S Obi-Wanovým filmom teda prichádza opäť milión možností, ako túto ságu rozšíriť. No a nie len celú ságu, ale najmä práve prequelovu trilógiu. Ako zmierniť ten prechod od prequelov k originálnej trilógii, aby film pôsobil ako obe a zároveň jedinečne? Nuž, veľkú prequelovú časť by si mohol na plecia zobrať práve Liam Neeson, ktorý by sa skutočne mohol vrátiť ako Obi-Wanov majster Qui-Qon Jinn! Samotný herec na túto teóriu totižto ihneď zareagoval:

Liam Neeson Fakty
Liam Neeson vo filme Star Wars: Skrytá Hrozba; Zdroj: cinemablend,com

Liam Neeson o možnom návrate Qui-Qon Jinna do Kenobi filmu:

„Počujem o tom teraz poprvýkrát. Nikto ma zatiaľ nekontaktoval. Ale viem, že vo svete Star Wars je možné všeličo. V prvom filme, Skrytá Hrozba, som zomrel a všetci vieme, že to pre Jediov neznamená koniec, ale zatiaľ ma ešte nikto nekontakoval. Uvidíme.“

Liam Neeson už svoju stránku fanúšika Star Wars filmov ukázal miliónkrát. Nie len, že zobral rolu Qui-Qona Jinna bez prečítania scenára, no naďalej sa ukazuje na rôznych Star Wars akciách. No a napríklad na vlaňajšej slávnosti 40. výročia Star Wars Neeson vyslovene povedal, že by sa veľmi rád do tohto sveta ešte vrátil. S rovnakým prístupom ho samozrejme nasleduje aj iný Hollywoodsky herec, ktorý sa tiež chce do tohto sveta ešte vrátiť. Ním je samozrejme Samuel L. Jackson, no jeho meno sa zatiaľ pri Kenobiho projekte ešte nespomína. Netreba zabúdať ani na to, že aj Joel Edgerton by si chcel svoju úlohu zopakovať. Nuž, sila je so všetkými hercami veľmi silná, a určite by sme si priali návrat všetkých hercov na plátno. My totiž myslíme, že ak je návrat týchto hercov do ságy ešte možný, tak jedine pri tomto filme.

Chceli by ste vidieť Liama Neesona späť v Star Wars svete? Tešíte sa na Kenobi film? Je šanca, že by sa mohli vrátiť aj iní herci z prequelovej trilógie? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -