Druhý diel Life is Strange je oficiálne oznámený! Kedy si ho budeme môcť zahrať?

Nenechajte si ujsť

Life is Strange prichádza s oficiálnym pokračovaním! Novinka nám prinesie 5 epizód. Tú prvú si budeme môcť zahrať už v septembri tohto roku!

Life is Strange 2 je oficiálne predstavené!

Life is Strange 2 bolo oficiálne predstavené. Aj keď sme nedostali toľko informácií, koľko by sme chceli, dostali sme aspoň dátum vydania prvej epizódy. Ten je stanovený na 27. septembra 2018. Všetky informácie, ktoré sú dostupné, nám boli odhalené cez oficiálny twitter účet Life is Strange. Ďalšie informácie by sme sa mali dozvedieť až v auguste. Okrem toho nám vývojári ukázali aj krátke 14 sekundové video:

Na čo sa v hre môžeme tešiť?

Na videu z twitteru môžeme vidieť nápis Life is Strange 2, ktorý sa postupne vyšíva do starého, roztrhaného ruksaku. Či má táto myšlienka aj nejaký význam a bude nadväzovať aj so samotnou hrou zatiaľ nevieme. Hra Life is Strange 2 bude iná ako prvá časť. Bude sa odohrávať na úplne inom mieste, taktiež sa tu budú nachádzať nové postavy a v príbehu starých postáv sa bohužiaľ nebude pokračovať. My sa však môžeme tešiť na nové, zaujímavé dobrodružstvo!

Life is Strange 2
Zdroj: fireguns.net

Hru si môžeme predobjednať už o chvíľu!

Hru Life is Strange 2 si budeme môcť predobjednať už začiatkom budúceho týždňa. Podľa očakávaní k nám novinka príde na platformy PlayStation 4, Xbox One ale samozrejme aj na PC.

Nový seriál Life is Strange!

Taktiež k nám prichádza ďalšia novinka, o ktorej toho však taktiež veľa nevieme. Tou je to, že by k nám mal prísť Life is Strange seriál. Tento seriál by mal byť hraný a príbeh by mal odpovedať pôvodnej hernej predlohe.

Life is Strange 2
Zdroj: mspoweruser.com

Tešíte sa na novinku v podaní Life is Strange 2? Myslíte si, že pokračovanie tejto hernej série dokáže prekonať úspech prvého dielu? Napíšte nám vaše názory do komentárov!

ZDROJIGN

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -