Streamer Ninja dostane svoju vlastnú špeciálnu edíciu Red Bull plechovky! Ako bude vyzerať?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Ktorý streamer vám príde na rozum, keď sa spomenie slovo Twitch? Nám teda určite svetoznámy Tyler ‘Ninja’ Blevins, ktorého na tejto platforme sleduje skoro 14 miliónov ľudí. Samozrejme, s týmto obrovským číslom je zďaleka najúspešnejším hráčom na Twitchi. K tomuto úspechu sa dostal vďaka jeho zručnostiam v battle royale hrách, pričom ho preslávil hlavne Fortnite.

Po celom svete sa stal tak známym, že počas Nového roka streamoval priamo z Times Square v New Yorku, kde sa každoročne koná gigantický odpočet. Zároveň má taký dosah, že mu štúdio EA zaplatilo 1 milión amerických dolárov za to, aby jeden deň propagoval a hral novinku Apex Legends na svojom streame!

Limitovaná Ninja edícia Red Bullu

Ninja má od roku 2016 partnerstvo aj so spoločnosťou Red Bull, ktorá podporuje podobných ľudí v tomto priemysle, ako herné hviezdy alebo e-sports hráčov. Najnovšie sa tak dočkáme limitovanej edície plechovky, na ktorej nájdeme Ninjovu tvár a logo. Týmto pádom ide o vôbec prvého streamera, ktorý sa dočkal takej pocty. Špeciálna „Ninja“ edícia sa vo svete začne predávať už 1. apríla a nie, nejde o žiaden skorý vtip.

„Moje 18 ročné ja by si myslelo, že toto všetko je len sen. Som neuveriteľne hrdý a šťastný za toto partnerstvo s @redbull a za to, že si môžem realizovať svoje sny“ – prezradil Ninja na svojom Twitteri

Ninja
Zdroj: variety.com

Red Bull je naozaj jedným z najlepších sponzorov, čo sa týka hrania a herných organizácií. Minulý rok si Ninja vďaka nim mohol vylepšiť svoju streamovaciu miestnosť, ktorú nazýva „Ninja Dojo„.

Do videoherného biznisu vstúpil Red Bull ešte v roku 2010, kedy sponzorovali hráča Halo, Davida „Walshy“ Walsha. Ich ďalším veľkým krokom bol sponzoring Matthewa „Nadeshot“ Haaga počas toho, ako bol na vrchole svojej Call of Duty kariéry. No a dnes majú samozrejme Ninju!

Tak čo, môže vo vašej zbierke chýbať limitovaná „Ninja“ edícia Red Bull plechovky?

Zdroj: thegamer.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -