Návrat Lindsay Lohan nedopadol vôbec dobre. Kritici zvozili film Vianoce na spadnutie od Netflixu!

Nenechajte si ujsť

Ondrej Surmai
Ondrej Surmai
May the Dark Side be with you, Anakin!

Lindsay Lohan vo filme Vianoce na spadnutie

Po niekoľkoročnej pauze sme opäť videli slávnu Lindsay Lohan v romantickej komédii. Kedysi sa preslávila vďaka filmom ako sú Pasca na rodičov, Protivné baby či Len trošku šťastia. Už celé roky sa však neobjavila ako hviezda v nejakom filme a to hlavne kvôli svojim škandálom. V minulosti totiž často holdovala drogám či alkoholu, čo ju priviedlo do podivuhodných situácií. Zdá sa však, že momentálne sa jej blýska na lepšie časy. So streamovacím gigantom Netflix totiž uzavrela dohodu hneď na dva filmy. Z toho jeden z nich mal pred niekoľkými dňami premiéru. Konkrétne je to film Falling For Christmas alebo Vianoce na spadnutie. Bol však jej návrat medzi filmové hviezdy úspešný?

Lindsay Lohan
Zdroj: variety.com

Kritikom sa film Vianoce na spadnutie nepáčil

V tomto vianočnom filme hrá Lindsay Lohan bohatú dedičku, ktorá kvôli nehode na lyžiach stratí pamäť a ocitne sa v peknom aj keď chudobnom rezorte istého sympatického muža. Ako vidíte dej, nie je nič extra, avšak pochváliť môžeme kulisy a celkové prostredie. To totiž vyzerá skutočne ako z rozprávky. Je vidieť, že Netflix na tomto filme nešetril. Taktiež sa tu však opäť stretávame s problematikou filmov od Netflixu. Nemusia byť totiž kvalitné, aby na seba zarobili, čo je škoda. Čo presne sa na tomto filme kritikom nepáčilo? No každý z nich chválil krásne prostredie, v ktorom sa film nakrúcal. A takisto si pochvaľovali atmosféru, ktorá podľa ich slov „dýchala Vianocami“. Ale tu sa ich pochvaly končia. Všetky ostatné totiž skritizovali. Ako aj hlavnú dvojicu, medzi ktorou vraj nebola absolútne žiadna chémia.

Lindsay Lohan
Zdroj: hollywoodreporter.com

Diváci mali zmiešané reakcie

Samozrejme aj obyčajní diváci videli, že nad scenárom tohto filmu sa tvorcovia príliš nepotrápili. Ale popravde, niektorým to vôbec nevadilo. Mnohí totiž od vianočného filmu chcú len peknú atmosféru, romantický príbeh, pekné vianočné kulisy a peknú herečku. A to všetko v tomto filme dostali. Divácke ohlasy sú jednoduché také, že tento film je priemerná vianočná jednohubka, ktorá nikoho neurazí, niekoho pobaví a v podstate každého vianočne naladí.

Falling For Christmas
Zdroj: theubj.com

V roku 2023 sa dočkáme ďalšieho vianočného filmu s Lindsay Lohan, ktorý opäť vyjde na Netflixe. Vo filme Irish Wish sa okrem Lindsay Lohan predvedie aj nestarnúca Jane Seymour (Doktorka Quinnová).

Zdroj: thethings.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -