Neuveríte, za akú sumu sa predávajú lístky na Avengers: Endgame!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Presne 2. apríla sa začal predpredaj lístkov na najočakávanejší film tohto roka, Avengers: Endgame. Filmu stačilo doslova pár hodín a hneď začali padať rekordné čísla. Bolo potvrdené, že predpredaje lístkov na stránke Atom Tickets prekonali za prvú hodinu predaja film Avengers: Infinity War hneď trikrát! Zároveň v merítku jednej hodiny porazil aj film Star Wars: Poslední Jediovia, čo bol pravdepodobne najočakávanejší film roku 2017. Ďalšia americká stránka, Fandango, potvrdila veľmi podobné, enormné čísla.

S takýmto návalom ľudí bolo jasné, že to tieto stránky nevydržia. Napríklad web a aj mobilná aplikácia AMC Theatres padli krátko po tom, čo sa lístky dostali do predaju. Následne trvalo niekoľko hodín, než sa to opäť podarilo nahodiť. Fanúšikovia na Fandango zas mali problém s kúpením lístkov, pretože čakali v hodinových virtuálnych radoch, z ktorých ich to niekedy aj vyhodilo, keď si vyberali miesta na sedenie.

Avengers
Zdroj: geektyrant.com

Lístky na Avengers: Endgame v Amerike

Samozrejme, ľudia si už našli spôsob, ako z tohto šialenstva profitovať. Vstupenky na otváraciu noc začali predávať na eBay, pričom sa ceny pôvodne pohybovali okolo 500 amerických dolárov. Neskôr sa však objavili dva lístky, ktoré prišli s neuveriteľnou sumou – 9,199 amerických dolárov.

Lístky za skoro desať tisíc dolárov sa predávali do kina AMC 84th Street 6 v New Yorku. Čo je na tom najvtipnejšie? Tieto lístky ani neboli na otváraciu noc, ale až na 26. apríla! Ďalšie ľudia predávajú za 2,500 dolárov či lacnejšie od 50 do 250 dolárov. Nuž, tí čo sa chcú vyhnúť spoilerom a užiť si film hneď v premiérový deň, si musia riadne priplatiť.

Predpredaj lístkov bol samozrejme spustený aj na Slovensku, takže sme sa pozreli na aktuálnu situáciu s lístkami. Väčšina lístkov na 24. apríla (streda) je už vypredaných, čo platí aj pre bratislavský IMAX. Lístky idú na dračku aj na filmový maratón, počas ktorého si môžete pozrieť Infinity War a vzápätí aj Endgame.

Tak čo, už máte kúpené lístky na stredu alebo štvrtok? Plánujete ich aj vy zavesiť na eBay a zarobiť si tak 10,000?

Zdroj: hypebeast.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -