Režisér filmu Logan nám potvrdzuje, že sa dočkáme špeciálnej čiernobielej verzie pri vydaní Blu-Ray!

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Volám sa Andrej, mám 21 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Iba pár dní dozadu sme sa konečne dočkali. Premiéra filmu Logan nielen nás, ale aj ostatných filmových fanúšikov chytila za srdce. Odchod herca Hugha Jackmana z roly Wolverina bol veľkolepý. Za prvý víkend si R-rated príbeh zarobil takmer 250 miliónov. Z tejto sumy pochádza cez 88 miliónov iba z USA – štúdio Fox má vážny dôvod oslavovať. Okrem obrovských čísel si ale film od režiséra Jamesa Mangolda získal veľmi pozitívne hodnotenia. Nezabudnite si prečítať našu recenziu, ak ste tak ešte neučinili.

Vzrušujúce potvrdenie

Shane Logan
Zdroj: torontofilmsociety.org

Nie je tajomstvom, že režisér Mangold je veľkým fanúšikom westernov. Zašiel dokonca tak ďaleko, že spravil zo snímky Shane z roku 1953 dôležitý bod v príbehu Logana. A ako sa teraz dozvedáme, ku vydaniu Blu-Ray DVD filmu Logan sa definitívne chystá čiernobiela verzia. V interview s portálom Deadline sa Mangold vyjadril takto:

„Všetkých nás prekvapili pozitívne reakcie fanúšikov na čiernobiele fotky z natáčania filmu. Doposiaľ sme si mysleli, že ľudí bezfarebné snímky odpudzujú. Na povrch vyšli tak extrémne a potešujúce reakcie, že diváci sa dokonca pred vydaním filmu pýtali, či bude čiernobiely. A tak sme nad tým rozmýšľali a povedali sme si, že pri Blu-Ray vydaní to skúsime. Myslím si, že pôjde o veľmi nádhernú čiernobielu verziu filmu Logan.“

Aj my si myslíme, že čiernobiely Logan bude fungovať dokonalo. K tématike a celkovej atmosfére filmu sa bezfarebná verzia perfektne hodí a už sa nevieme dočkať, kedy si ju budeme môcť pozrieť.

A čo vy? Tešíte sa na verziu špeciálnu verziu Logana, ktorá z neho navonok spraví americký western?

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -