Ako to, že aj napriek udalostiam filmu Logan bude Wolverine nažive v Deadpool 3? Herci to vysvetlili v ďalšom videu

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Logan a Deadpool 3 – neprotirečia si?

Niekoľko hodín dozadu obletela svet správa, že si Hugh Jackman opäť zahrá Wolverina. Ide o jednu z jeho úloh, ktorú milujú milióny divákov po celom svete. Zbohom tejto postave dal herec v roku 2017 v treťom a zároveň poslednom sólovom filme tohto mutanta. Záver filmu Logan: Wolverine bol preto veľmi emotívny, keďže Wolverine zomrel, no zdá sa, že kvôli filmu Deadpool 3 opäť ožije. Alebo nie?

Tretí sólový film Deadpoola, ktorého už dlhé roky hrá obľúbený herec Ryan Reynolds, tak zamiešava karty a taktiež aj časovú os univerza, v ktorom sa odohrávajú filmy o X-Menoch od štúdia 20th Century Fox. Naozaj Wolverine vstane z mŕtvych a zničí si svoj emotívny záver, alebo jednoducho pôjde o alternatívnu časovú os? Herci nám dali odpoveď v ďalšom (vtipnom) videu.

Deadpool vs. Wolverine

Reynolds a Jackman na začiatku videa vravia, že chápu množstvo otázok, ktoré máme, a hlavne tú jednu – ako to, že Wolverine žije po konci filmu Logan? Nuž, dostávame hneď odpoveď od Reynoldsa. Tretí sólový film Wolverina sa totiž odohráva v roku 2029, takže ide o osobitnú vec (film), ktorá stále platí, ale zároveň nám takto dávajú dôležitú informáciu o umiestnení Deadpoola 3 na časovej osi.

Ten sa bude odohrávať niekedy v rozmedzí rokov 2018 až 2029. Teda medzi udalosťami filmov Deadpool 2 a Logan. Nijako sa teda nepoškvrní smutný, no zároveň krásny záver posledného Wolverine filmu a zároveň sa Jackman môže s čistým štítom vrátiť do práce. Herci dokonca prezradili aj to, čo sa bude diať v ich novom filme, no nanešťastie (úplne nezámerne…) ide vtedy hlasná hudba.

Deadpool Wolverine
Zdroj: indiatvnews.com

Z ich gestikulácie a výrazov je ale jasné, že sa môžeme tešiť na ďalšiu, pre Deadpoola typickú akčnú komédiu, ktorá si nedáva servítku pred ústa. Film sa už bude zároveň odohrávať v MCU, čo vyvoláva ďalšiu otázku – ako prepoja dve univerzá? Nuž, na odpoveď si budeme musieť počkať. Dostaneme ju buď v ďalšom videu… alebo 6. septembra 2024. Vtedy totiž príde Deadpool 3 do kín.

Čo hovoríte na tieto novinky? Tiež ste radi, že film Logan bude aj potom slúžiť ako záver cesty Wolverina v tomto univerze?

Zdroje: cbr.com, collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -