Channing Tatum, Adam Driver a Daniel Craig v jednom filme? Prvý Logan Lucky trailer je tu!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Logan Lucky trailer je tu!

Channing Tatum a Adam Driver sú bratia, Daniel Craig je blonďavý a vyzlečený na zadnom sedadle auta. No čo viac si priať. Film Logan Lucky má na starosti režisér Steven Soderbergh, ktorý má na konte viac ako 30 filmov. Taktiež si za svoju kariéru vyskúšal post scenáristu, producenta alebo editora. Jednoducho, vie ako na to. Stvoril predsa snímky ako Magic Mike, Ocean´s 11, 12, 13 alebo oscarovky Erin Brokovich a Traffic. Dnes vyšiel na svetlo sveta trailer na jeho najnovší výtvor, „heist“ komédiu Logan Lucky.

Film rozpovie príbeh o dvoch bratoch, Jimmym a Clydeovi Loganovcoch (Channing Tatum a Adam Driver). Šťastie v živote zrovna nestojí na ich strane, a tak sa to pokúsia zmeniť. Majú hlúpy, no zároveň geniálny plán. Ukradnúť peniaze za stávky vložené na závod Coca-Cola 600. S touto úlohou však budu potrebovať profesionálnu pomoc. Tu na scénu prichádza blonďavý a šialený Joe Bang (Daniel Craig). Nepochybne teda pôjde o Soderberghovdalší výborný heist movie!

Nemyslite si však, že hviezdne obsadenie končí touto trojicou. Vo filme sa ukážu tváre ako Riley Keough, Seth MacFarlane, Hilary Swank, Katie Holems, Sebastian Stan alebo Katherine Waterson! Vyzerá to proste úžasne! Jimmy Logan dostane padáka z postu robotníka na stavbe, jeho brat Clyde je jednoruký barman a tak zostavia geniálny plán na zmenu ich života. Najprv však musia dostať ich posilu, Joea Banga, von z väzenia. 

Ide teda o ďalšiu komédiu, ktorá v lete prerazí a možno uspeje. Rovnako ako minulý rok Nice Guys a tento rok Baby Driver. Je to vtipné, je to hlúpe, a presne takéto filmy majú neuveriteľný úspech. To, ako lúpež dopadne sa dozvieme už 18. augusta. Tešíte sa?

Naša svätá trojica
Naša svätá trojica, Zdroj: bleeckerstreetmedia.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -