Vypočujte si kúsok zo soundtracku, a prečítajte si oficiálnu Synopsu filmu Logan

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Volám sa Adam, mám 21 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Logan sa nám pomaly blíži, a my sa nevieme dočkať

Už len chvíľu! Tie necelé 2 mesiace predsa vydržíme. už 3. marca 2017 nám 20th Century Fox do kín prinesie posledné stvárnenie Wolverina Hughom Jackmanom. Logan je mnou najočakávanejší komiksový film tohto roka, a dúfam že sa budeme pozerať na úžasnú akčnú drámu. Po nespočetne veľa fotografiách a najlepšom traileri minulého roka, máme možnosť konečne počuť trochu zo soundtracku.

Samotný režisér snímku, James Mangold sa s nami na Twitteri podelil o kúsok z Loganovho soundtracku. Score pre tento film skladá Marco Beltrami. Tento človek sa postaral aj o hudbu do Wolverina (2013), Hellboya, Svetová Vojna Z, alebo Ja, Robot. Beltrami bol taktiež 2x nominovaný na Oscara, a s hudbou pre komiksové filmy má skúsenosti.

Logan Soundtrack

Marketing filmu je výborný, a už dlhší čas dostávame prídel fotiek z filmu. Väčšinou čierno-biele a veľmi tajomné fotky nás výborne naladili na film. Dostali sme pár posterov, trailer, a teraz nám samotný Wolverine ukázal oficiálnu Synopsu filmu. Na Twitter zdieľal čierno-biele foto, s oficiálnou zápletkou filmu.

“V blízkej budúcnosti sa vyčerpaný Logan stará o chorého Profesora X v úkryte na Mexickej hranici. Loganove pokusy o schovanie sa pred svetom a vlastnou minulosťou sa končí príchodom mladej mutantky, prenasledovanej temnými silami.”

Nič nové sme sa síce o filme nedozvedeli, ale je nám jasné, že príchodom X-23 sa všetko zmení. Každému je jasné, že život Logana a Profesora X pomaly končí. Ak by sme na plátne videli ich smrť, bol by som najšťastnejší človek so slzami v očiach. Tento film bude nádherná rozlúčka s týmto hercom, ktorý sa v roli Wolverina drží 17 rokov. Naposledy však uvidíme aj Patricka Stewarda ako Profesora X, a rozlúčka bude o to ťažšia. Mladú mutantku X-23 stvárni Dafne Keen. Nám teraz nezostáva nič iné, než čakať na trailer, ktorý veríme, že vyjde už tento týždeň.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

Najnovší obsah