Filmy

Vypočujte si kúsok zo soundtracku, a prečítajte si oficiálnu Synopsu filmu Logan

Logan sa nám pomaly blíži, a my sa nevieme dočkať

Už len chvíľu! Tie necelé 2 mesiace predsa vydržíme. už 3. marca 2017 nám 20th Century Fox do kín prinesie posledné stvárnenie Wolverina Hughom Jackmanom. Logan je mnou najočakávanejší komiksový film tohto roka, a dúfam že sa budeme pozerať na úžasnú akčnú drámu. Po nespočetne veľa fotografiách a najlepšom traileri minulého roka, máme možnosť konečne počuť trochu zo soundtracku.

Samotný režisér snímku, James Mangold sa s nami na Twitteri podelil o kúsok z Loganovho soundtracku. Score pre tento film skladá Marco Beltrami. Tento človek sa postaral aj o hudbu do Wolverina (2013), Hellboya, Svetová Vojna Z, alebo Ja, Robot. Beltrami bol taktiež 2x nominovaný na Oscara, a s hudbou pre komiksové filmy má skúsenosti.

Logan Soundtrack

Marketing filmu je výborný, a už dlhší čas dostávame prídel fotiek z filmu. Väčšinou čierno-biele a veľmi tajomné fotky nás výborne naladili na film. Dostali sme pár posterov, trailer, a teraz nám samotný Wolverine ukázal oficiálnu Synopsu filmu. Na Twitter zdieľal čierno-biele foto, s oficiálnou zápletkou filmu.

“V blízkej budúcnosti sa vyčerpaný Logan stará o chorého Profesora X v úkryte na Mexickej hranici. Loganove pokusy o schovanie sa pred svetom a vlastnou minulosťou sa končí príchodom mladej mutantky, prenasledovanej temnými silami.”

Nič nové sme sa síce o filme nedozvedeli, ale je nám jasné, že príchodom X-23 sa všetko zmení. Každému je jasné, že život Logana a Profesora X pomaly končí. Ak by sme na plátne videli ich smrť, bol by som najšťastnejší človek so slzami v očiach. Tento film bude nádherná rozlúčka s týmto hercom, ktorý sa v roli Wolverina drží 17 rokov. Naposledy však uvidíme aj Patricka Stewarda ako Profesora X, a rozlúčka bude o to ťažšia. Mladú mutantku X-23 stvárni Dafne Keen. Nám teraz nezostáva nič iné, než čakať na trailer, ktorý veríme, že vyjde už tento týždeň.

About author

Volám sa Adam, mám 20 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  FilmyTrailery

  Režiséri Avengers: Endgame prichádzajú na Netflix s akčnou peckou s Chrisom Hemsworthom

  Filmy

  Ako si pozrieť celý Marvel Cinematic Universe v chronologickom poradí?

  Filmy

  Dozvedeli sme sa oficiálny dátum vydania filmu Blade? Kedy sa lovec upírov pripojí do MCU?

  Filmy

  Kto všetko bude členom tímu vo filme Avengers 5 a čo zatiaľ o filme vieme?

  Pridaj komentár