Logan a Strážcovia Galaxie 2 už majú hotové a klasifikované trailery!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Už nech sú trailery tu!

Desiaty X-men diel, a pätnásty film v sérii Marvel Cinematic Universe. Obidva filmy rozhodne patria medzi kandidátov na najočakávanejší film roka 2017. Posledný film s jedným z najikonickejších superhrdinov, aký sa kedy objavil na plátne, a pokračovanie neuveriteľne úspešného vesmírneho dobrodružstva piatich „idiotov“. Oba filmy sa budú pochopiteľne chcieť pobiť o svojich fanúšikov a preto treba filmy začať propagovať čím skorej. No a ako inak, než začať ukazovať trailery. Logan je tu už v marci, čiže ten sa troška zo svojím marketingovaním pozabudol, ale vždy lepšie neskorej ako nikdy. No a kedy je najlepšie pustiť trailer? No predsa pred veľkým blockbustrom v kinách, ktorým momentálne bude Doctor Strange.

Podľa poslednej správy spoločnosti Trailer Track, štúdio 20th Century Fox má naplánované 2 trailery (na jeden film), ktoré vypustí v rovnakom čase. Oba budú viac menej rovnaké, len jeden bude od 12 rokov a druhý od 15. Čiže ten druhý nám ukáže, ako celý film Logan bude naozaj drsný. Len podotknem, že robiť trailer od 12 rokov na film od 15 je podľa mňa idiotina na druhú. Ale to je jedno, trailer by teda mal mať 1 minútu a 46 sekúnd! Čo sú neskutočne dobré správy!

No a ďalšie štúdio, ktoré už klasifikovalo svoj trailer je Disney/Marvel so svojimi Strážcami. Tí budú mať o chlp kratší trailer a to s celkovou dĺžkou, 1 minúta a 30 sekúnd! Oboje správy sú určite rovnako dobré, lebo pred (snáď vynikajúcim) Doctorom Strangeom si pozreme 2 nove superhrdinské trailery. Otázkou už je len to, kedy ich uvidíme? Podľa mňa, budúci týždeň už tu jeden bude. Mám taký pocit, že Logan príde prvý, a Strážcovia svoj dostanú počas red-carpet premiere Doctora Strangea, tak ako ho v máji dostal aj on. Kedy bude tá premiéra sa ale tiež nevie, no určite budeme pri tom, lebo zatiaľ každý krát ju Marvel naživo vysielal na svojom youtube kanáli.

Tešíte sa na ukážky? Na ktorý film sa tešíte viacej? Vaše názory nám píšte do komentárov.

ZDROJRARBG

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -