Dva nové TV Spoty na film Logan nám pripomínajú, že toto bude najdlhší mesiac čakania v histórii

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Volám sa Adam, mám 21 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Už iba mesiac. Najdlhší mesiac čakania na veľmi očakávaný film. Pravdu povediac, komiksové filmy ma bavia stále menej a menej, a práve preto sa na tento tak teším. Dúfam, že Logan bude naozaj stáť za celý ten Hype, pretože ak nie, celý svet bude naozaj sklamaný. Je to predsa rozlúčka, ktorá musí byť famózna. Žáner „Komiksovka/Dráma“ znie naozaj dobre, snáď tak aj bude fungovať. 3. Marec je teda ten dátum, a ktorý veľa ľudí tak neúprosne čaká. 

Obdobie TV Spotov pre Logana sa práve začína, marketing beží na plné otáčky a tak sa dočkáme plno materiálu. Ten si ja postupne prestanem pozerať, a tento mesiac chcem ostať „očistený“ od Logana. Každopádne, do sveta sa dostali prvé dva TV Spoty, ktoré ešte viac navnadili. Väčšinou ide samozrejme o staré scény, doplnené maximálne jednou novou. Avšak kombinácia výborného strihu a hudby je druhá vec, prečo máme TV Spoty radi. Myslím si, že sa o tomto filme ani rozpisovať veľmi netreba, spravili sme tak veľa krát. Všetko potrebné nájdete v tomto vlákne.

LOGAN TV Spot #1

LOGAN TV Spot #2

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

Najnovší obsah