V Lokiho seriáli preskúmame neprebádané kúty Marvelu! O čom bude a kto ho má na starosti?

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Volám sa Andrej, mám 21 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Niet fanúšika Marvelu, ktorý by nemiloval Lokiho. Žiaľ, vo filme Avengers: Infinity War sme mu, zdá sa, dali zbohom. Ešte viac nás to zamrzelo, keď nám štúdio potvrdilo smutnú teóriu o jeho minulosti. Môžeme sa síce dohadovať, že Lokiho v nadchádzajúcom Endgame určite oživia, no nech už to je ako chce, ešte sa ho celkom dosť nabažíme. Materská spoločnosť Marvelu totižto chystá streamovaciu službu Disney+ a práve náš obľúbený asgardský poloboh na nej dostane vlastný seriál!

Je Loki zlý
Zdroj: in.com, sparkviews.com

Loki seriál: Detaily o príbehu a tvorcoch

Ani zďaleka nejde o nové správy. Už takmer pol roka dozadu sme vás informovali o tom, že Scarlet Witch a Loki dostanú vlastné seriály, ktoré si pozrieme na vyššie spomenutom Disney+. Pred mesiacmi nás potešila správa, že pôjde o vysoko-rozpočtové hrané príbehy, v ktorých sa objavia filmoví herci. No a práve dnes k nám dorazili ďalšie skvelé informácie, vďaka ktorým týmto projektov veríme stále viac!

Portál THR oznamuje, že na Lokiho seriáli bude pracovať Michael Waldron. Toto meno vám možno nič nehovorí, no určite ste jeho tvorbu už zaznamenali. Waldron je totižto tvorcom viacerých seriálov, pričom práve pracuje ako scenárista a producent nadchádzajúcej série seriálu Rick and Morty. Jeho kariéra navyše skvelo súhlasí s novým popisom Lokiho seriálu, ktorým Marvel prerazil strop našich očakávaní:

„V seriáli budeme nasledovať Lokiho, ktorý sa so svojimi schopnosťami objavuje v dejinách ľudstva ako nečakaný hráč v historických udalostiach.

loki tom hiddleston
Zdroj: bustle.com

Ako Loki vystupuje v dejinách ľudstva?

Vďaka dlhým životom, ktoré sú polobohovia ako Loki schopní žiť, je na to priestor. Ak sa nad tým zamyslíme, v tomto ohľade majú tvorcovia absolútnu slobodu. Z MCU sme sa už dozvedeli, že Loki sa vedel z Asgardu dostať bez povšimnutia, a to aj na dlhšiu dobu. Je teda možné, že ešte stovky rokov dozadu chodil na dobrodružstvá, počas ktorých ovplyvňoval chod dejín Zeme? Áno, je. Navyše, dáva to dokonalý zmysel.

Vzrušuje nás myšlienka, že v Lokiho seriálu zavítame do doposiaľ neprebádaných kútov Marvelu. Naprieč celým MCU sme sa totižto nedostali viac do minulosti ako do udalostí Druhej svetovej vojny. Dosť možno teda uvidíme, ako sa Loki už stovky rokov dozadu zameral na Zem a „vychovával“ si ju do chvíľ, kým jej konečne nezačne vládnuť. To sa mu síce nakoniec nepodarilo, no dej zasadený hlboko do minulosti nám taktiež dovoľuje preskúmať úplne iného Lokiho, akého poznáme z filmov.

loki tesseract
Zdroj: dailydot.com

Čo na to vravíte? Potešili vás nové informácie o Lokiho seriáli na Disney+, alebo vás nezaujíma rozvetvenie Marvelu aj mimo filmov? Vaše názory nám zanechajte v komentároch!

Zdroj: screenrant.com, thr.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -