KVÍZ – Ktorý Loki variant si ty? Urob si náš kvíz a zisti to

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 21 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Loki varianty KVÍZ

Seriál Loki, ktorý vychádza na Disney+, sa blíži ku koncu. Ako jeho názov naznačuje, celý tento MCU projekt bol zameraný na jedného a zároveň viacerých jedincov, ktorí sa nazývali Loki. Variantov tejto známej postavy bolo niekoľko, pričom bližšie sme na obrazovkách videli len pár z nich. Loki varianty zahltili celý seriál, a my sme si preto pre vás pripravili kvíz, v ktorom zistíte, ktorý variant je vám podobný.

Seriál sa zameriaval hlavne na Lokiho z roku 2012, ktorý ukradol Tesseract a za jeho pomoci ušiel. Tým ale poškodil Posvätnú časovú os a preto bol zaistený organizáciou TVA, ktorá kontroluje jednotlivé časové línie a samotné multiverzum. Ďalším veľmi dôležitým Lokim je určite aj ženská verzia Lokiho prezývaná Sylvie. Tá je kombináciou komiksových postáv Lady Loki a Enchantress.

Loki varianty
Zdroj: comicbook.com

Ju tiež ako malú zajala TVA, no ona z nej ušla a plánovala pomstu – chcela celú organizáciu úplne zničiť. Aj by sa jej to podarilo, no ako to u Lokiho býva, dobre premyslené plány sa vždy pokazia. Okrem nich dvoch sme však mohli vidieť aj iné verzie Lokiho. Išlo napríklad o detskú verziu zvanú Kid Loki, ktorého snáď v budúcnosti uvidíme ako člena mladej skupiny Young Avengers.

Istú minutáž si pre seba ukradli aj prezident Loki alebo Loki tmavej pleti s kladivom podobným Thorovmu, známy ako Chvastavý Loki. Starý variant zvaný obecne klasický Loki mal z ostatných variantov (okrem hlavných postáv) azda najviac času. Každý milovník zvierat si však musel zamilovať Lokiho v podobe aligátora, ktorý v nás zanechal veľa otázok. Variantov však bolo ešte omnoho viac.

Kvíz

Páčil sa vám dnešný kvíz? Podeľte sa s vašim výsledkom s nami dole v komentároch!

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -