Tajomná kocka spadla do Loot Lake. Čo to znamená?

Nenechajte si ujsť

Už dlhšie sme registrovali divnú fialovú kocku, ktorá sa na mape dlhšie nachádzala, nikto však nevedel vysvetliť, čo na mape robí. Dnes sa dozvedáme, čo mala táto kocka znamenať! Prináša nám ďalšie skvelé možnosti! O čo presne ide a na čo sa teda fanúšikovia môžu tešiť?

Loot Lake vo Fortnite
Zdroj: vg247.com

Najskôr meteority, teraz kocka!

Na mape sa pred pár mesiacmi odohral podobný event, ktorý sme mohli v reálnom čase vidieť vyvíjať sa – tým bol pád meteoritu; ten uškodil niekoľkým miestam na mape a pri Dusty Divot, alebo predtým nazývaných Dusty Depot, sa našli úlomky meteoritu, ktoré nám pridávali možnosť skákania do väčšej výšky po dobu niekoľkých sekúnd.

Dnes sa dialo niečo podobné. Kocka prišla nad Loot Lake a krásnou animáciou sa roztopila v jazere. Jazero nám ponúka v podstate to isté čo meteority, a to možnosť rýchlejšej prepravy pomocou skákania.

Zdroj: fortniteintel.com

Čo bude ďalej?

To zatiaľ asi nikto z nás, obyčajných hráčov tejto Battle Royale hry nevie, avšak je niekoľko možných teórií. Tou prvou je to, že ide len o zjednodušenie prepravy pre hráčov, keďže preplávať celé jazero dalo naozaj zabrať. Druhá teória je tá, že sa chystá nový event, ktorý bude nejaké podobné skákanie zahŕňať. Posledná z tých najreálnejších je tá, že sa ostrov, ktorý je v strede jazera, roztrhne. Samozrejme, žiadna z týchto verzií nemusí byť nakoniec reálna.

Čo hovoríte na túto zmenu a celkovo na real-time akcie, ktoré nám Epic Games ponúka? Myslíte, že to posúva hru vpred a pomáha jej v popularite? Napíšte nám vaše názory do komentárov!

Zdroj: fortniteintel.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -