Lord Voldemort z Harryho Pottera dostal vlastný film, ktorý si môžete na internete zadarmo pozrieť!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Ešte v lete minulého roka sme Vám písali o tom, že legendárny Lord Voldemort z Harryho Pottera dostane vlastný film. Samozrejme, jedná sa o film natočený fanúšikmi, no určite sa nezaraduje do kategórie „amatérsky“. Snímka nesie názov Voldemort: Origins of the Heir a samotné štúdio Warner Bros. dovolilo talentovaným filmárom tento film natočiť – Avšak bez akéhokoľvek zisku. Vymyslený príbeh o Voldemortovi taktiež nemôže nazývať „YouTubovým kraťasom“, pretože samotná dĺžka filmu presahuje 50 minút. Ide tak o solídne kvalitné video, ktoré sa dočkalo profesionálnej produkcie. Každému fanúšikovi ságy Harry Potter by tak tento film nemal ujsť. Pozrieť si ho predsa môžete úplne zadarmo!

lord voldemort má vlastný film
Zdroj: empireonline.com.mx

Lord Voldemort má vlastný film!

Vo filme Voldemort: Origins of the Heir sa tak pozrieme na pôvod najväčšieho záporáka série Harry Potter, Lorda Voldemorta! Vrátime sa do doby, kedy ešte trávil svoj čas na Rokforte a samozrejme nemôže chýbať ani jeho „premena“ z Toma Riddla na toho, ktorého meno sa nevyslovuje. Film je spracovaný priam bravúrne – Efekty z prútikov vyzerajú uveriteľne, kostýmy žiakov na Rokforte vyzerajú, akoby boli ukradnuté z originálneho filmu a podobne sú na tom aj zaujímavé lokácie. Najväčším problémom filmu tak môže byť len fakt, že pochádza z talianskej produkcie. To znamená, že dialógy museli byť predabované do angličtiny. Sami predsa viete, že dabing vie byť vo väčšine prípadov zradný.

O film samotný sa postarali členovia Tryangle Films, Gianmaria Pezzato a Stefano Prestia. Veríme, že sa ich projekt stane do pár dní známym po celom svete a ich štúdio to posunie na iný level. Pokiaľ si netrúfate počúvať film hodinu v angličtine, k videu sú dostupné aj anglické titulky, ktoré Vám určite pomôžu. Nebudeme Vás už však ďalej zdržiavať, užite si film Voldemort: Origins of the Heir na vlastné oči!

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -