Na toto sme čakali roky. Pokračovanie jedného z najznámejších slovenských filmov má prvú ukážku

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Slovenský film Lóve 2 dostal trailer

Režisér Jakub Króner zabodoval u divákom už v roku 2009 snímkou Bratislavafilm, avšak až jeho kúsok Lóve z roku 2011 sa stal nadčasovým hitom. Po vyše dekáde sa vrátil k nakrúcaniu pokračovania, ktoré teraz dostalo prvú ukážku. Nižšie v článku nájdete prvý oficiálny teaser trailer na film Lóve 2.

Prvý film bol nielen romantickou drámou, ale aj veľmi dobrým obrazom komplikovaného sveta mladých ľudí. Michal Nemtuda si v ňom zahral ľahkomyselného Maťa, ktorý nechce žiť podľa pravidiel.

So svojím kamarátom Tomášom, ktorého hral Jakub Gogál riskujú veľa, vrátane ich slobody, keďže sa venujú kradnutiu áut. Jeho život sa však rapídne zmení, keď stretáva Veroniku, slušnú študentku, ktorá vyrastala v detskom domove. Bezhlavo sa do nej zamiluje a chce zmeniť svoj život. Jeho minulosť ho však stále prenasleduje…

Veroniku si zahrala Kristína Svarinská. Vráti sa aj do pokračovania, aj keď je v súčasnosti násobne väčšou hviezdou, ako bola v roku 2011. Dnes ju môžeme poznať aj z filmov od našich susedov (napríklad komédia Striedavka) a hviezdi v súčasných seriáloch, medzi nimi dominuje Dunaj, k vašim službám.

Zaujímavosťou je, že pokračovanie Lóve 2 sa z veľkej časti nakrúcalo aj v exotickom Thajsku. V Bangkoku a na priľahlých ostrovoch sa točili až dve tretiny filmu. Okrem Nemtudu a Svarinskej v snímke uvidíme aj viacero nových tvári, medzi nimi aj veľkú slovenskú hviezdu Vladimíra Furdíka, ktorý sa preslávil ako Night King v Hre o tróny.

Zvyšok hereckého obsadenia dopĺňajú Jakub Gogál, Dušan Cinkota, Jana Kolesárová, Ivan Kozák a ďalší.

Nový film Lóve 2 si diváci pozrú v slovenských kinách 24. októbra 2024. Česi si počkajú o 2 týždne dlhšie, konkrétne do 7. novembra. Novinka pritom zatiaľ pôsobí rozsiahlejšie a profesionálnejšie než prvý film spred 13 rokov – bude aj značne dlhšia, Lóve 2 potrvá presne 100 minút.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -