Návšteva pekla, apokalypsa a kreslené postavičky? Nový trailer k finálnej sérii Lucifera sľubuje epický záver

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Netflix sa s divákmi podelil o nový trailer k finálnej sérii úspešného seriálu Lucifer, ktorý po 6 rokoch ukončí svoju dlhoročnú púť. Posledná šiesta séria vyzerá na prvých záberoch veľmi sľubne a dočkali sme sa aj niektorých zmien. Lucifer nahodil nový pekelne charizmatický výzor a opäť bude musieť vyriešiť niekoľko neobjasnených záhad.

Chýbať nebudú ani nezabudnuteľné prvky humoru, ktoré sprevádzajú seriál od roku 2016. No pozor, Lucifer už nie je len obyčajný diabol pomáhajúci LAPD. Stal sa z neho Boh a čo tomu celému predchádzalo sa dozvieme na malých obrazovkách už tento mesiac. Na Netflixe debutuje posledných 10 epizód už budúci mesiac, 10. septembra 2021.

Nový trailer k finálnej sérii seriálu Lucifer:

Najnovšia ukážka v sebe skrýva naozaj veľa nevídaných scén, nad ktorými je potrebné sa na malý moment pozastaviť. Lucifer v podaní skvelého Toma Ellisa má pre zmenu biely smoking, čo je oproti zvyčajným tmavým odtieňom farby naozaj zvláštne. Ale keďže je teraz považovaný za Boha, musíme uznať, že aj biela mu extrémne pristane. Tiež vidíme Lucifera, ako sprevádza Chloe (Lauren German) do pekla, v ktorom na hlavných hrdinov príbehu čaká veľa nebezpečenstiev. Apokalypsa je totiž za rohom a zastaviť prichádzajúcu temnotu nebude vôbec jednoduché.

Vidíme aj Lucifera a Chloe, ako spoločne bojujú proti neznámym silám. No taktiež sa z nich stanú animované postavičky. Trailer vyvoláva naozaj množstvo otázok, ale práve vďaka nim je príchod poslednej série ešte vzrušujúcejší. Koniec koncov, Lucifer sa bohužiaľ blíži do finále a záverečná pekelná jazda sľubuje epický koniec.

Lucifer nový trailer
Zdroj: deadline.com

Oficiálny synopsa:

„Po tisícročiach nútenia vládnuť v pekle a po obvineniach z hriechov ľudstva sa Lucifer Morningstar rozhodol v roku 2011 presťahovať za lepším životom do Los Angeles. Tam sa jeho život obrátil k lepšiemu, našiel spravodlivosť pre nevinných a zamiloval sa do Chloe Decker. Na konci minulej sezóny sa z Lucifera stal Boh. No až v poslednej sezóne uvidíme, kam tento nový Luciferov vývoj povedie a ako sa toto celé pekelné dobrodružstvo skončí.“

Páčil sa ti nový trailer k finálnej sérii skvelého seriálu Lucifer? Názor nám môžeš napísať dole do komentára.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -