REKLAMA

Nedávno ste sa mohli z jedného z našich článkov dozvedieť o tom, akými zmenami si prešiel seriálový svet za posledné týždne. Priniesli sme vám smutné správy o zrušeniach niekoľkých seriálov, medzi ktorými bol práve aj samotný Diabol – Lucifer. Ako už isto viete, seriál nebol predĺžený o ďalšiu sériu, miesto toho dostal od FOXu stopku a nebude naďalej pokračovať. Táto správa zasiahla určite nejedného fanúšika a FOX si tak poriadne zavaril. Avšak vyzerá to tak, že show sa dočká predsa len poriadneho ukončenia a neskončí ako cliffhanger! Predtým ako sa seriál nadobro ukončí, sa totižto dočkáme dvoch bonusových epizód, ktoré by nám mali príbeh pekne uzavrieť.

Lucifer dostane bonusové epizódy!

Lucifer dostane 2 bonusové epizódy
Zdroj: hdqwalls.com

Fanúšikovia seriálu tak dostanú aspoň čiastočné uspokojenie, no určite to nenahradí celý seriál. Podľa všetkého mali byť dve spomínané bonusové epizódy súčasťou štvrtej série seriálu, avšak, keďže FOX nemá v pláne seriál predĺžiť, tak budú odvysielané nezávisle od ďalšej série. Zmienené dve bonusové epizódy Lucifera by sa mali odvysielať jedna po druhej už 28. mája, respektíve u nás 29. mája. Stane sa tak len 2 týždne po finále seriálu.

REKLAMA

Prvá epizóda by mala niesť názov “Boo Normal“. Mala by nám ukázať Lucifera a jeho tím, ako vyšetrujú vraždu detského psychiatra, zatiaľ čo Ella rozmýšľa nad tajomstvom z jej detstva, ktoré skrýva. Ukáže sa aj Charlyne Yi (House), špeciálna priateľka z Ellinej minulosti, ktorá by mohla byť v skutočnosti duchom.

Lucifer dostane 2 bonusové epizódy
Lucifer a Chloe | Zdroj: ibtimes.co.uk

Druhá epizóda je pomenovaná “Once Upon a Time” a za jej réžiou stojí člen obsadenia seriálu, Kevin Alejandro (Dan). V tejto epizóde uvidíme ako Luciferova matka vytvorí alternatívnu dimenziu, v ktorej sa Lucifer a Chloe nikdy nestretli a Lucifer v nej dostáva úplnú voľnosť. V epizóde budeme počuť hlas Neila Gaimana, spolu-tvorcu tejto verzie Lucifera a zároveň autora seriálu American Gods. Práve jeho hlas by sme mali počuť v roli Boha, ktorý bude rozprávačom celého príbehu tohto alternatívneho vesmíru.

Epizódy sa odvysielajú počas internetovej kampane “Save Lucifer“, ktorá dúfa, že sa seriálu podarí nájsť nový domov. Z toho, čo zatiaľ vieme však stanica CW odmietla show zachrániť a nehlásia sa ani ostatné stanice či streamovacie platformy. Petícia za záchranu seriálu získala viac než 249 tisíc podpisov a toto číslo sa stále zvyšuje.

Ako malo vyzerať pokračovanie seriálu?

Lucifer dostane 2 bonusové epizódy
Joe Henderson | Zdroj: youtube.com

V rozhovore pre portál Comic Book nám showrunner seriálu, Joe Henderson ponúkal krátky prehľad toho, na čo sa mala štvrtá séria zameriavať.

“Ako ste už videli vo finále, Chloe spatrila Luciferovu diabolskú tvár. Konečne dôkaz o tom, že Lucifer je naozaj tým, ktorým hovorí, že je. Niet cesty späť. Chloe pozná pravdu. Takže, práve to malo byť ťahačom štvrtej série – zisťovanie, ako sa Chloe vysporadúva s týmito dôsledkami a ako to ovplyvnilo ich vzťah s Luciferom. Či už profesionálne, ale aj osobne. Dokážeš pracovať s Diablom? Dokážeš MILOVAŤ diabla?”

vysvetlil Henderson

Tešíte sa z týchto správ? Myslíte si, že si seriál už zaslúžil koniec alebo sa jedná o veľkú chybu zo strany FOXu? Napíšte nám vaše názory do komentárov!

1 komentár

Pridaj komentár