NETFLIXSeriály

Luke Cage si na prvých fotkách z natáčania druhej série doprial vášnivú romantiku s jednou z postáv!

Marvel nás obšťastňuje jeho komiksami a filmovými adaptáciami už viac ako 78 rokov. Založil ho pritom blízky priateľ Stana Leeho, Martin Goodman, ktorý nás navždy opustil v roku 1992. Ale začiatky vydavateľskej firmy Marvel neboli vždy najľahšie. Firma bojovala s vtedajším trhom, ktorý sa viac sústreďoval na vydávanie novín, než komiksov. Martinov prvý komiks vyšiel späť v roku 1932, práve v tom roku, kedy slávil Stan Lee 10 rokov. Ale ako ubieha čas, tak ubiehajú aj roky a z maličkej firmy, ktorá sídlila v dvoch maličkých miestnostiach sa stala veľká korporácia, ktorá zarába veľké milióny vďaka filmovým adaptáciám. Hlavným predstaviteľom Marvelu je momentálne ilustrátor Stan Lee, ktorý oslávi v decembri tohto roka 95 rokov.

Práve preto, že tento dnes už “deduško” vedie korporáciu ešte k väčšiemu úspechu, je už aj komiksový Luke Cage sfilmovaný! Seriál si na platforme Netflix doprial veľký úspech a Stan Lee sa v ňom ukázal, taktiež ako v polovici adaptácii na Marvelovské komiksy. Seriál má pritom len jedinú sériu, no druhá sa už začala natáčať! A práve z druhej série unikli na internet fotky, ktoré nepriestrelného Luka Cage ukazujú ako nevrlého romantika!
 

Luke Cage a Claira.

Luke Cage a Claire. Zdroj: Dailymail.com

Luke = Romantik?

Slovo romantika je pri Lukeovi veľmi nevšedné slovo. Tento doslova stroj na ničenie nepriateľov si počas prvej série romantiky veľmi nedoprial. Fotku z natáčania druhej série seriálu nám priniesol denník Daily Mail, ktorý sa pýši svojimi novinkami viac ako 121 rokov! Na fotke môžeme vidieť Luka a Claire, ako si uštedrujú romantiku. Ale Claire je postava, ktorá prežila romantický vzťah skoro s každým Marvel/Netflix superhrdinom. Spomeňme si napríklad na takého Daredevila, o ktorého sa starala viac, ako sama o seba. Novej série Luka Cagea sa dočkáme až niekedy v roku 2018, keďže sa herci sústreďujú na seriál Defenders, ktorý spojí sily Daredevila, Jessicy Jones, Lukea Cagea a Iron Fista! 

Našla Claire konečne svojho vyvoleného?

Našla Claire konečne svojho vyvoleného?, Zdroj: Twitter.com

Na druhú sériu sa naozaj tešíme!

Na druhú sériu sa naozaj tešíme!, Zdroj: Twitter.com

About author

I love Pickles
  Related posts
  SeriályTrailery

  Na Apple TV+ prichádza hororový seriál Servant od M. Night Shyamalana

  OdporúčameSeriályTrailery

  Captain America je zombie v prvej ukážke na animovaný MCU seriál What If...?

  Seriály

  Doctor Strange v seriáli Loki? Marvel odhaľuje zaujímavé prepojenie

  Seriály

  Druhá séria seriálu The Boys je dotočená a my vieme, kedy ju uvidíme

  Pridaj komentár