NETFLIXSeriályTrailery

Je Luke Cage naozaj nepriesteľný? Nový trailer nám odhaľuje skutočnosť!

Netlix si pre nás prichystal nový trailer a plagát na druhú sériu nepriestreľného Lukea Cagea, ktorý sa opäť vracia do ulíc Harlemu. Ako inak, opäť s cieľom ochrániť jeho milované rodisko. Podobne ako v teaseri, ktorý nám odhaľoval dátum vydania druhej série, tak aj v tu nám Luke ukazuje, že sa s ním netreba len tak zahrávať. Po úspešnej prvej sérii, kedy si seriál získal od kritikov z Rotten Tomatoes skvelých 93%, sa stal v poradí druhým najlepšie hodnoteným Marvel/Netflix seriálom. Luke Cage sa vráti už toto leto, presnejšie 22. júna. Keďže sa jedná o Netflix, tak by sme mali podľa všetkého dostať celú sériu naraz.

Luke Cage druhá séria trailer


Po tom, čo si Luke Cage očistil svoje meno, tak sa stal akousi celebritou v uliciach Harlemu, známy pre jeho “nepriestrelnosť“. Avšak vďaka jeho sláve sa len zvýšila jeho potreba ochraňovať komunitu. Zároveň bude musieť nájsť určité limity toho, koho môže a koho nemôže zachrániť. No a s príchodom nového impozantného nepriateľa, Luke bude nútený čeliť tenkej hranici, ktorá oddeľuje hrdinu od zločinca. Trailer nám zároveň odhaľuje, že nebude jedinou “nepriestreľnou” osobou v druhej sérii.

Plagát druhej série

Luke Cage druhá séria trailer

Zdroj: comingsoon.net

Koho v seriáli uvidíme?

V seriáli opäť uvidíme Mikea Coltera, ktorý sa samozrejme vráti ako hlavná postava – Luke Cage. Nebude sám a s jeho bojom mu bude pomáhať nebojácna detektívka Misty Knight, ktorú hrá Simone Missick. Ukážu sa aj herečky ako sú Rosario Dawson (Claire Temple), či predstaviteľka záporáčky Alfre Woodard (Mariah Dillard). Netreba určite zabúdať ani na mužské obsadenie, v ktorom uvidíme Thea Rossiho a jeho postavu Shadesa, ako aj Finna Jonesa, známeho ako Danny Rand aka Iron Fist. Pridajú sa ale aj noví herci, medzi nich patrí Mustafa Shakir (The Deuce), ktorý si zahrá Johna McIvera. Jedná sa o prirodzeného lídera s vyžarujúcou charizmou, ktorého poslanie je zamerané na Harlem a pomstu. Ďalej sa pridá Gabrielle Dennis (Rosewood), tá stvárni Tildu Johnson, brilantnú doktorku, ktorá má komplikovanú históriu spojenú s Harlemom. Hoci sa snaží vyhýbať problémom, aj tak si ju vždy niečo nájde.

Môžete si taktiež pozrieť pár obrázkov z pripravovanej druhej série, ktoré nám odhaľujú, či už novú ruku detektívky Misty Knight, Iron Fista či Lukove súboje.

Rolu výkonného producenta druhej série zaujme Cheo Hodari Coker (Ray Donovan), ktorý je zároveň aj showrunnerom seriálu, v spolupráci s Jimom Chorym (Jessica Jones), a aj s Jephom Loebom, ktorý je riaditeľom televíznej sekcie Marvelu.

Tešíte sa na druhú sériu? Myslíte si, že sa tvorcom podarí prekonať tú prvú? Napíšte nám vaše názory do komentárov!

About author

my life is a meme
  Related posts
  Seriály

  Netflix odhalil ich 10 najpozeranejších originálnych seriálov za posledný rok

  FilmyTrailery

  V jednote je sila: Sexi Charlieho anjeli prichádzajú s novým trailerom

  Seriály

  Aké to je žiť s chorobou, ktorú nikto nepozná? Dozviete sa v novom seriáli Niečo ma zabíja

  FilmyTrailery

  Už čoskoro sa do kín dostane česko-slovenský kráľovský príbeh Posledná aristokratka. Pozerajte trailer

  Pridaj komentár