NETFLIXSeriály

Ukáže sa Iron Fist konečne v dobrom svetle? Ako to vidí showrunner seriálu Luke Cage?

To, že prvá séria superhrdinského seriálu Iron Fist z Marvel/Netflix vesmíru bola veľkým sklamaním a priniesla poriadnu vlnu kritiky je asi každému jasné. Fanúšikovia boli predstavením Dannyho Randa naozaj veľmi sklamaní. Všetci boli ďaleko od toho, aby mohli uznať prvú sériu Iron Fista za adekvátne kvalitnú v porovnaní s komiksovou predlohou. Hoci niektorí veria v to, že seriál The Defenders, ktorý spojil dokopy všetkých Netflix/Marvel hrdinov ukázal Dannyho Randa v lepšom svetle, názor väčšiny fanúšikov zostáva nezmenený.

Luke Cage nám ukáže Iron Fista v lepšom svetle!

Luke Cage nám ukáže Iron Fista

Cheo Hodari Coker a Mike Colter | Zdroj: mcuexchange.com

Aj napriek neúspešnej prvej sérii, mnoho fanúšikov dúfa, že tá druhá konečne prinesie zmenu. Mnohí teda dúfajú, že nesmrteľný Iron Fist sa vykúpi v druhej sérii seriálu Luke Cage, v ktorej by sa mal ukázať. V toto vykúpenie dúfa aj samotný showrunner show Luke Cage, Cheo Hodari Coker, ktorý verí, že sa im to podarí dosiahnuť.

“Myslím si – dúfam – že pocítite, že vaše modlitby boli vypočuté.”

Presne tieto slová vyslovil Cheo Hodari Coker počas diskusie o spojení týchto dvoch bojovníkoch s kriminalitou. V komiksoch majú Luke Cage a Iron Fist taký skvelý vzťah, že im Marvel založil vlastnú komiksovú sériu. Tá nesie názov Heroes For Hire. Je dokonca hodnotená ako jedna z ich najlepších. Ako teda už isto tušíte, je to práve táto predloha, podľa ktorej sa inšpiruje druhá séria Luka Cagea. To teda znamená, že Iron Fist si podľa všetkého strihne v druhej Lukovej sérii väčšiu rolu, ako sa na prvýkrát zdalo. No a nám sa teda naskytla len jedna otázka. Prečo nezrušiť obe pripravované série a rovno neurobiť seriál s názvom Heroes For Hire? Túto tému si ale necháme na inokedy.

Luke Cage nám ukáže Iron Fista

Heroes for Hire | Zdroj: revengeofthefans.com

Ako vníma Iron Fistov príchod showrunner Luka Cagea?

Coker nás dokonca láka aj na bojovú scénu, ktorá bude zahŕňať dvojku bojovníkov proti zločinu. Tá vraj bude spojená s pesničkou 7th Chamber Part 2 od skupiny Wu-Tang Clan. Showrunenr nám však bohužiaľ o nej zatiaľ neponúkol žiadne ďalšie detaily, no naznačil, že fanúšikovia zostanú v úžase. Okrem toho, Coker taktiež vyjadril svoj postoj voči Iron Fistovi a taktiež to, či ho sklamanie, ktoré priniesla prvá séria nejak ovplyvnila.

“Netrápi ma, že ľudia kritizovali Iron Fista v jeho vlastnej show a v The Defenders. Som dostatočne arogantný na to, aby som si myslel, že Iron Fist, ktorý sa ukáže v našej show bude vnímaný odlišne. Takže podľa mňa sa nejedná o nejakú vec, ktorá by ma odrádzala, pretože si myslím, že Iron Fist je skvelá postava. A myslím, že keď uvidíte Iron Fista vo svete Luka Cage a spôsob, ktorým robíme veci my, tak dúfam, že ľudia si prídu na svoje a ocenia odlišnosť postavy. Taktiež dúfam, že swagger, ktorý vzíde z vesmíru Luka Cagea bude pokračovať aj v druhej sérii Iron Fista.” objasnil showrunner, Cheo Hodari Coker

Konieckoncov, Coker pokračoval v tejto téme a vyjadril svoju dôveruRavena Metznera. Metzner je vraj vášnivým fanúšikom postavy a má správny prístup vo vnímaní Iron Fista. Jednoducho, keď si to všetko zhrnieme, tak Coker má nepochybne dôveru v Dannyho Randa. Dúfa, že sa mu podarí splniť to čo si fanúšikovia tak moc želajú. Ako ste si už prečítali, dúfa, že sa mu podarí zmeniť pohľady fanúšikov na túto postavu a po sklamaní im konečne prinesie radosť.

Čo si myslíte o spojení týchto dvoch vy? Ukáže sa Iron Fist v druhej sérii Luka Cagea konečne v tom správne svetle? Napíšte nám vaše názory do komentárov!

About author

my life is a meme
  Related posts
  Seriály

  Netflix odhalil ich 10 najpozeranejších originálnych seriálov za posledný rok

  Seriály

  Aké to je žiť s chorobou, ktorú nikto nepozná? Dozviete sa v novom seriáli Niečo ma zabíja

  SeriályTrailery

  Vieme, kedy vychádza nový seriál od Netflixu menom Daybreak. Pozrite si trailer

  Seriály

  Maďar žaluje Marvel pre ukradnutú ikonickú zvučku z animáku X-Men

  Pridaj komentár