Luke Cage ako superhrdina znova v hre! Netflix pracuje na druhej sérii.

Nenechajte si ujsť

Luke Cage je marvelovský hrdina, ktorého pozná málokto. Aspoň doposiaľ, kým mu Netflix nevyrobil seriál. No vzhľadom k vysokým hodnoteniam rovnomenného seriálu môžete iba ľutovať, že ho nepoznáte. No a Netflix s Marvelom sa rozhodli, že nám divákom dajú predčasný vianočný darček. Znova spojili sily a chystajú druhú sériu tohto seriálu. Našu recenziu na prvú sériu tohto seriálu si môžete prečítať tu.

Luke Cage 2. séria

View this post on Instagram

Always forward. #LukeCage

A post shared by Marvel Entertainment (@marvel) on

Kto to vlastne Luke Cage je?

Niekto by povedal, že nadprirodzená sila je nudná. Verte že nie! Luke, pravým menom Carl Lucas, dokáže dvihnúť až 25 ton. Pôvodne to boli 3, ale neminuli ho vylepšenia. Spolu s nezničiteľnou kožou zastáva pozíciu zaujímavého, ale nie veľmi známeho hrdinu. No a tento nezelený Hulk mal dokonca aj vlastnú firmu s názvom Hrdinovia na prenájom. Neskôr sa stal členom týmov Defenders, Thunderbolts a New Avengers, ktorých neskôr aj viedol. Pikoškou o jeho živote by mohlo byť napríklad aj to, že sa oženil a mal dcéru s Jessicou Jones. (Pre tých, ktorí nevedia, Jessica chodila so Spidermanom na školu a takisto ju môžte vidieť vo vlastnom seriály. Viac info aj tu).

Luke Cage

Seriál je vraj nemenej zaujímavý a od začiatku vás zatiahne do temnej atmosféry. A druhá séria by nemala byť iná! Dočkáme sa možno jeho milostného vzťahu, stretneme sa so záporákmi, ale aj inými superhrdinami. Veď ako v skoro každom superhrdinskom seriáli. Snáď vás neprekvapí fakt, že Jessica sa po Lukeovom boku objaví tiež. Spolu sa dokonca aj s Daredevilom a Iron Fistom ukážu aj v Netflixovej tímovke Defenders. Viac síce zatiaľ nevieme, čo ale vieme, je že seriál určite stojí za tých pár hodín vášho času a to aj druhá séria.

Tešíte sa?

Foto: ifanboy.com, nerdstash.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -