NETFLIXSeriályTrailery

Luke Cage nám v novom teaseri dokazuje, že sa s ním neoplatí len tak zahrávať! Podarí sa mu opäť ochrániť ulice Harlemu?

Nepriestrelný Luke Cage sa opäť vracia do ulíc Harlemu, s cieľom ochrániť jeho milované rodisko. Netflix nám priniesol krátky teaser, v ktorom nám Luke ukazuje, že sa s ním netreba len tak zahrávať. Po úspešnej prvej sérii, kedy si seriál získal od kritikov z Rotten Tomatoes skvelých 93% sa stal v poradí druhým najlepšie hodnoteným Marvel/Netflix seriálom. Luke Cage sa vráti už toto leto, presnejšie 22. júna. Keďže sa jedná o Netflix, tak by sme mali podľa všetkého dostať celú sériu naraz.

Luke Cage teaser na druhú sériu

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=FU4Xn__5Qjg]

Po tom, čo si Luke Cage očistil svoje meno, tak sa stal akousi celebritou v uliciach Harlemu, známy pre jeho “nepriestrelnosť“. Avšak vďaka jeho sláve sa len zvýšila jeho potreba ochraňovať komunitu. Zároveň bude musieť nájsť určité limity toho, koho môže a koho nemôže zachrániť. No a s príchodom nového impozantného nepriateľa, Luke bude nútený čeliť tenkej hranici, ktorá oddeľuje hrdinu od zločinca.

Luke Cage teaser na druhú sériu

Zdroj: comingsoon.net

V seriáli opäť uvidíme Mikea Coltera, ktorý sa samozrejme vráti ako hlavná postava – Luke Cage. Nebude sám a s jeho bojom mu bude pomáhať nebojácna detektívka Misty Knight, ktorú hrá Simone Missick. Ukážu sa aj herečky ako sú Rosario Dawson (Claire Temple), či predstaviteľka záporáčky Alfre Woodard (Mariah Dillard). Avšak netreba zabúdať taktiež na mužské obsadenie, v ktorom uvidíme Thea Rossiho a jeho postavu Shadesa, ako aj Finna Jonesa, známeho ako Danny Rand aka Iron Fist. Pridajú sa ale aj nový herci, medzi nich patrí Mustafa Shakir (The Deuce), ktorý si zahrá Johna McIvera. Jedná sa o prirodzeného lídera s vyžarujúcou charizmou, ktorého poslanie je zamerané na Harlem a pomstu. Ďalej sa pridá Gabrielle Dennis (Rosewood), tá stvárni Tildu Johnson, brilantnú doktorku, ktorá má komplikovanú históriu spojenú s Harlemom. Hoci sa snaží vyhýbať problémom, no aj tak si ju vždy niečo nájde.

Luke Cage teaser na druhú sériu

Zdroj: comingsoon.net

Rolu výkonného producenta druhej série zaujme Cheo Hodari Coker (Ray Donovan), ktorý je zároveň aj showrunnerom seriálu, v spolupráci s Jimom Chorym (Jessica Jones), a aj s Jephom Loebom, ktorý je riaditeľom televíznej sekcie Marvelu.

Tešíte sa na pokračovanie seriálu? Podarí sa im podľa vás prekonať prvú sériu? Napíšte nám vaše názory do komentárov.

About author

my life is a meme
  Related posts
  FilmyTrailery

  Najnovší trailer k hororu Nenávisť ukazuje svoje krvavé hodnotenie R

  Seriály

  Hrdinovia čo zločinci? Ako najvýznamnejší vojnoví špióni zmenili dejiny

  FilmyOdporúčameTrailery

  Krásna Gal Gadot sa vracia v prvom traileri na film Wonder Woman 1984

  OdporúčameSeriály

  Pozrite si epickú bojovú scénu z Witchera, ktorá vás pripraví na Netflix seriál roka

  Pridaj komentár