NETFLIXSeriályTrailery

Luke Cage vo finálnom traileri ukazuje, že to nebude mať ľahké!

Vydanie druhej série úspešného superhrdinského seriálu z dielne Netflixu a MarveluLuke Cage sa už naozaj blíži a my opäť dostávame nový trailer! Jedná sa však o finálny trailer a tentoraz stalo sa niečo, čo sme vôbec nečakali… Luke sa v ňom spája s jeho starým nepriateľom – s prefíkanou Mariah Dillard (Alfre Woodard) a jej pravou rukou – Hernanom “Shadesom” Alvarezom (Theo Rossi).

Luke Cage vo finálnom traileri druhej série

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=O8cI8SHLaLQ?rel=0&showinfo=0]

Vieme, že obe tieto postavy sa nám v prvej sérii pomerne dobre predstavili. Aj napriek tomu sme ich však nevideli v minisérii The Defenders, ktorá sa na naše obrazovky dostala ešte minulé leto. Ani v jednom z trailerov, ktoré sme videli doposiaľ sa neukazovali. Trailery boli skôr sústreďované na nového záporáka Bushmastera (Mustafa Shakir).

Zatiaľ, čo všetci dobre vieme, že fanúšikmi milovaného Cornella “Cottonmountha” Stokesa už neuvidíme, jeho sesternica Mariah sa opäť vracia a je pripravená prevziať si svoju “korunu” – ako kráľovná Harlemu. Finálny trailer na druhú sezónu dokonca ukazuje, ako sa Mariah pozerá na veľkú fotku rapera – The Notious B.I.G., ktorá sa nachádza v Cornellovej bývalej kancelárii. Jedná sa tak o referenciu na ikonický záber z prvej série show.

Luke Cage vo finálnom traileri druhej série

Do Harlemu prichádza nový záporák – Bushmaster | Zdroj: youtube.com

Ako sme už spomenuli, v predchádzajúcich traileroch na druhú sériu Luka Cagea sa skôr zameriavali na Bushmastera a Luka (Mike Coltera). Mariah a Shades boli akosi ukrytí a Netflix chcel zrejme počkať až do poslednej chvíle, predtým než ich odhalil. Treba však dodať, že Marvel a Netflix vypustili do sveta novú, čerstvú synopsu, ktorá odhaľuje aj to, akú rolu v druhej sezóne Mariah vlastne zohrá. Dozvieme sa napríklad to, ako získa nového spojenca – Luka. Celú synopsu si môžete prečítať nižšie:

“V poslednom traileri na novú sériu Luka Cagea, ktorá bude mať globálnu premiéru 22. júna na Netflixe, Mariah Dillard čelí veľkolepej hrozbe, ktorá ohrozí jej vládu nad Harlemom – nezastaviteľnému Bushmasterovi. Ten je vyzbrojení Marianinými najhlbšími tajomstvami a ohrozuje všetko, čo jej je najdrahšie, zatiaľ čo Luke Cage bojuje s myšlienkou zasiahnuť a obrániť Mariah pre dobro Harlemu.” nová synopsa od Marvelu a Netflixu

Luke Cage vo finálnom traileri druhej série

Luke a Mariah sa stávajú sponcami | Zdroj: youtube.com

Príchod feminizmu

Nový trailer nám zároveň dokazuje, že druhá séria seriálu Luke Cage sa bude taktiež snažiť pôsobiť viac feministicky. Nielenže sa táto sezóna ponorí hlbšie ho histórie Mariah a do jej problémov viac ako prvá séria. Taktiež by sme mali vidieť viac momentov s detektívkou Misty Knight (Simone Missick). V show by sa malo celkovo objaviť viac ženských postáv, príkladom je Iron Fistova priateľka, Colleen Wing (Jessica Henwick). Ženy budú stať dokonca na druhej strane kamery, zrežírujú totižto až polovicu druhej sezóny.

Je pravda, že prvá séria zožala pomerne veľký úspech, no určite tu je miesto pre zlepšenie v druhej sérii. Dúfame, že v pokračovaní show sa dočkáme naozaj plnej kvality, nie ako tomu bolo v druhej polovici tej prvej. Veríme, že príbeh Harlemu sa druhej sezóne opäť rozvinie a ukáže nám plno zaujímavých noviniek.

Ako hodnotíte nový trailer vy? Tešíte sa na pokračovanie tejto show? Napíšte nám vaše názory do komentárov!

About author

my life is a meme
  Related posts
  Seriály

  Hrdinovia čo zločinci? Ako najvýznamnejší vojnoví špióni zmenili dejiny

  FilmyOdporúčameTrailery

  Krásna Gal Gadot sa vracia v prvom traileri na film Wonder Woman 1984

  OdporúčameSeriály

  Pozrite si epickú bojovú scénu z Witchera, ktorá vás pripraví na Netflix seriál roka

  FilmyTrailery

  James Bond sa poslednýkrát vracia v prvom traileri na film No Time to Die

  Pridaj komentár