Luke Perry zo seriálu Riverdale je v nemocnici! Čo sa mu stalo?

Nenechajte si ujsť

Betka Múcsková
Betka Múcsková
Volám sa Betka, mám 23 rokov a som študentkou žurnalistiky a sociálnej antropológie v Brne. Denne pozerám filmy a seriály. Okrem nich ma baví umenie v rôznych podobách: rada kreslím, maľujem, čítam, vyrábam, píšem,... Verím, že kreativita a tvorenie dokáže človeku dávať viac, než čokoľvek iné.

Luke Perry

Luke Perry je jedným z hercov, ktorí hrajú v populárnom teenagerskom seriáli od CW – Riverdale. V tomto seriáli hrá Freda Andrewsa, otca mladého a ambiciózneho Archieho Andrewsa. Túto postavu si diváci hneď obľúbili kvôli jeho srdečnosti a láskavosti, ktorú prejavuje ako svojmu synovi, tak aj všetkým ostatným postavám. Streda bola ale k nemu neláskavá. Obľúbený Luke Perry z Riverdaleu sa totiž ocitol v nemocnici! Čo sa mu stalo?

Luke Perry
Zdroj: pagesix.com

Čo sa stalo?

Luke Perry bol hospitalizovaný v Los Angles v stredu hneď po tom, ako dostal mŕtvicu. Zatiaľ nevieme, ako to lekári aj samotný Luke zvládajú. Podľa portálu E! News však nie je v kóme, ako niektoré iné stránky tvrdia. V stredu 9:39 amerického času obdržali 911 telefonát z hercovho domu v Sherman Oaks. Lekári ho previezli do nemocnice v okolí a v nej je aj naďalej.

Fred a Archie Andrews
Zdroj: digitalspy.com

Zatiaľ nevieme, kto s hercom v tomto čase bol. Nevieme ani, z ktorej časti mozgu začal krvácať, čo by spôsobilo danú mŕtvicu, ani koľko v nemocnici ešte bude a či sa vôbec dokáže zotaviť. Držíme však 52 ročnému hercovi palce, nech všetko vyjde čo najlepšie.

Podpora ostatných hercov

Veľa hercov mu po tejto smutnej udalosti prostredníctvom sociálnych sietí dala najavo, že naňho myslia a že mu držia palce.

Medzi nich patrí herečka Lili Reinhard zo seriálu Riverdale:

 

Cole Sprouse zo seriálu Riverdale:

View this post on Instagram

Love you bud

A post shared by Cole Sprouse (@colesprouse) on

 

Casey Cott zo seriálu Riverdale:

View this post on Instagram

Love you my brother.

A post shared by Casey Cott (@caseycott) on

 

Mädchen Amick zo seriálu Riverdale:

View this post on Instagram

Love you Luke 💟

A post shared by Mädchen Amick (@madchenamick) on

 

Okrem hercov z Riverdale sa ozvali aj herci, s ktorými hral v starších seriáloch a filmoch:

 

 

 

 

Zdroj: eonline.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -