Hra na mačku a myš sa komplikuje. Nový trailer k Lupin Part 2 je opäť plný dokonalých ilúzií

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Dlho očakávaný oficiálny trailer k francúzskemu seriálu Lupin Part 2 konečne dorazil a Netflix pri tomto kriminálnom trileri opäť navnaďuje na skvelý zážitok s gentlemanským zlodejom Assaneom Diopom (Omar Sy).

Obľúbená séria sa vráti na malé obrazovky s novými piatimi epizódami už budúci mesiac 11. júna 2021 a hlavná postava príbehu si bude musieť poradiť s úhlavným nepriateľom. Ten totižto v piatej epizóde odhalil Assaneovu identitu a vymyslieť dokonalý plán na záchranu syna nebude vôbec jednoduché.

Netflix odhalil trailer k seriálu Lupin Part 2:

Diop prišiel do Francúzska za lepším životom, ale nakoniec sa všetko zvrtlo v momente, keď jeho otca neprávom odsúdili za čin, ktorý nespáchal. Ten si vo väzení zobral život, čo rozpúta naprieč celým Parížom neúnavný lov na mačku a myš. Chronologicky bude šiesta epizóda nadväzovať na doposiaľ poslednú epizódu a Assaneova snaha o pomstu proti Hubertovi Pellegrinimu (Hervé Pierre) sa začína komplikovať.

Väčšina obsadenia sa vráti a chýbať nebudú herci ako Omar Sy, Hervé Pierre, Nicole Garciu, Clotilde Hesme, Ludivine Sagnier, Antoina Gouyho, Shirine Boutellu a Soufiane Guerru.

V režisérskom kresle šiestej a siedmej epizódy sa objavil Ludovic Bernard (L’ascension), zatiaľ čo Hugo Gélin (Láska na druhý pohľad) zrežíroval posledné tri epizódy. Scenár vytvorili George Kay a François Uzan, pri ktorého písaní sa inšpirovali knižnou predlohou Arsène Lupin, Gentleman Burglar od spisovateľa Mauricea Leblanca z roku 1907.

Lupin Part 2 trailer Netflix
Zdroj: upnewsinfo.com

Oficiálny synopsa k Lupin Part 2:

„Assaneove pátranie po pomste proti Hubertovi Pellegrinimu roztrhlo jeho rodinu na kusy. Chrbtom otočený k stene teraz musí premýšľať nad novým plánom, aj keby to malo znamenať príchod ešte väčšieho nebezpečenstva.“

Tešíš sa pokračovanie úspešného seriálu Lupin Part 2 od Netflixu, ktorý nám už konečne odhalil aj očakávaný oficiálny trailer? Názor nám môžeš zanechať dole v komentároch.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -