Režisér M. Night Shyamalan prezradil hercov, ktorí sa objavia v jeho novom filme

Nenechajte si ujsť

Filip Glezgo
Filip Glezgo
Volám sa Filip a študujem na Akadémii umení v BB. Kinematografia je vášeň, bez ktorej by som si nevedel predstaviť každodenný život. Tiež sa zaujímam o psychológiu, šport a prírodu. Jediné, čo mi v lete chýba, je zima... Už veľmi dlho som zmiereným s tým, že užívanie si krásy pohyblivých obrázkov na veľkom plátne, bude naveky mojim jediným prekliatím.

Očakávame ďalší znepokojivý príbeh

Majster napätia M. Night Shyamalan (Rozpoltený, Šiesty zmysel, Vyvolený) prezradil mená hercov, ktorí sa objavia v jeho ďalšom novom filme. Ako aj v iných režisérových projektoch, ani teraz nevieme žiadne informácie o deji a všetko zostáva zahalené rúškom tajomstva.

Shyamalan sľúbil spoločnosti Universal dva filmy, ktoré by si mal aj sám spolufinancovať. Postará sa o produkciu, scenár aj réžiu. Podľa jeho slov sa aj tentokrát pokúsi o netradičné filmárske postupy. Nebude sa báť riskovať a chce priniesť divákom nový nečakaný zážitok.

Alex Wolff
Alex Wolff – Zdroj: twitter.com

Tento filmár nezávisle financoval svojho Rozploteného, GlassOsadu. Tieto filmy utŕžili v kinách slušný balík a tak nie je pochýb o tom, že mu štúdio Universal bude aj naďalej dôverovať a nechávať mu kreatívnu slobodu.

Zaujímavé herecké obsadenie

Eliza Scanlen (Malé ženy), Thomasin McKenzie (Králiček Jojo, Král), Aaron Pierre, Vicky Krieps (Nit z prízrakov) a Alex Wolff (Prekliate dedičstvo, Jumanji) sú všetko talentovaní a šikovní herci, ktorí sa objavia v ďalšom projekte tohto už skoro 50-ročného filmára s koreňmi vo východnej Indii.

Thomasin McKenzie
Thomasin McKenzie – Zdroj: imbd.com

Treba poznamenať, že aj keď sa úplne nejedná o slávne hviezdy Hollywoodu, tak práve kvôli tomu môžeme uvidieť ich najväčšiu snahu prezentovať sa najlepšie, ako len dokážu. Spomeňme si napríklad, čo Shyamalan vyťažil z hereckého nadania známeho Jamesa McAvoya.

Tento brit predviedol výkon hodný na Oscara, keď predviedol poruchu osobnosti roztrieštenú do 24 rôznych osôb, ktoré sa v Rozpoltenom striedajú každú chvíľu.

M. Night Shyamalan sa taktiež podujal na réžii niekoľkých snímok mrazivého psychologického hororu Servant pre AppleTV+. Séria pojednávajúca o rodine, ktorá si zamení bábku za skutočné dieťa a po čase nedokážu spoznať žiadny viditeľný rozdiel.

Vicky Krieps
Vicky Krieps – Zdroj: focusfeatures.com

Nevybalancovaná kvalita

To, čo ako kreatívna sloboda ale na jednej strane môže vyzerať ako výhoda, na tej druhej zasa dostanete nespokojných fanúšikovnahnevané recenzie kritikov. Či už zvláštna Udalosť z roku 2008, ktorá sa tvári ako vážna dráma, aj keď všetci dobre vieme (vie to aj sám režisér), že sa jedná o čudnú komédiu, alebo aj spomínaný Glass, ktorý mnohí považovali za najväčšie sklamanie roka.

My len budeme tomuto stále originálnemu režisérovi držať palce, aby nám aj tentokrát priniesol niečo, na čo nie sme vôbec pripravení. Natáčanie nového filmu má ale zatiaľ nežiadanú pauzu kvôli bezpečnostným opatreniam po celom svete.

Veríte, že vás dokáže M. Night Shyamalan zaujať aj tentokrát?

Zdroj: collider.com, variety.com 

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -