Režisér M. Night Shyamalan odhaľuje svoj nový film. Dočkáme sa ďalšieho ikonického trileru?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

M. Night Shyamalan nakrúca nový film

Režisér M. Night Shyamalan prichádza s radostnou správou, že jeho nový film odštartoval nakrúcanie. Jeho kariéru nakopla klasika Šiesty zmysel, no na konte má aj výbornú trilógiu Vyvolený, Rozpoltený a Glass. Jeho ostatné snímky ako napríklad Osada alebo Znamenia u kritikov síce neuspeli, no spája ich režisérov zmysel pre zamotané konce.

Preto sa tešíme na jeho pripravovaný triler, ktorý dostal oficiálny názov Old. Na svojom oficiálnom Twitter účte zdieľal fotografiu z nakrúcania spolu s prvým plagátom. Dátum vydania je naplánovaný na júl 2021 a podrobnosti o príbehu sú zatiaľ zahalené rúškom tajomstva. Takto sa k nakrúcaniu prvej scény vyjadril v popise fotografie:

„Pripadá mi to ako zázrak, že tu stojím a natáčam prvý záber môjho nového filmu. Volá sa Old.“

Portál Collider exkluzívne prezradil, že film Old bude voľnou adaptáciou novely Sandcastle od Pierra Oscara Levyho a Frederika Peetersa. Režisér údajne odkúpil práva na príbeh po tom, čo ich dostal ako darček. Práve z toho príbehu bude vychádzať pri snímke Old.

Už dávnejšie odhalený herecký ansámbel obsahuje mená ako Eliza Scanlen, Thomasin McKenzie, Aaron Pierre, Alex Wolff, Vicky Krieps, Abbey Lee, Nikki Amuka-Bird, Ken Leung, Rufus Sewell, Embeth Davidtz a Emun Elliott. Hlavnú úlohu stvráni Gael Garcia Bernal.

Tešíte sa na nový film režiséra M. Night Shyamalan? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -