Nový mrazivý trailer k trileru Old od M. Night Shyamalana odhalil príchod záhadného starnutia

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Filmové štúdio Universal Pictures zverejnilo nový trailer k očakávanému trileru Old od režiséra M. Night Shyamalana (Rozpoltený). Pri písaní scenára sa nechal uznávaný tvorca inšpirovať francúzskym grafickým románom Sandcastle od Pierre-Oscar Levyho a Frederika Peetersa.

Shyamalanov návrat do režisérskeho kresla je určite vítaný, pretože naposledy sa tak stalo v roku 2019 pri filme Glass. Ten v očiach kritikov nedopadol najlepšie, no to sa o jeho najnovšom filmovom kúsku povedať nedá. Očakávaná novinka v sebe totižto skrýva veľa záhadných tajomstiev, ktoré zmenia tvoj pohľad na starnutie raz a navždy. Premiéra v slovenských kinách je naplánovaná na 22. júla 2021.

Oficiálny trailer k filmu Old:

Najnovšia ukážka ťa zavedie na mysterióznu pláž, na ktorej sa stretnú cudzie rodiny z rôznych kútov sveta. Niečo však majú predsa len spoločné. Stali sa svedkami niečoho nevídaného, čo navždy poznačí ich životy. Príbeh je plný nečakaných momentov, silných emócií a desivých skúseností, ktoré si vyžiadajú niekoľko ľudských obetí.

Shyamalanov najnovší projekt v sebe zahŕňa pôsobivo naskladané medzinárodné obsadenie, v ktorom nájdeme hercov ako Geal Garciá Bernel (Coco), Thomasin McKenzie (Králiček Jojo), Abbey Lee (Lovecraft Country), Alex Wolff (Jumanji: Vitajte v džungli), Vicky Krieps, Rufus Sewell, Ken Leung, Nikki AmukaBird, Aaron Pierre, Emveth Davidtz, Eliza Scanlen, Emun Elliott a Kathleen Chalfant. O produkciu filmu sa postarala spoločnosť Blinding Edge Pictures.

Old trailer
Zdroj: collider.com

Oficiálna synopsa:

„Toto leto, vizionársky filmár M. Night Shyamalan predstaví nový mrazivý a tajomný triler o rodine na tropickej dovolenke, ktorá veľmi rýchlo zistí, že osamelá pláž, na ktorej niekoľko hodín relaxujú, záhadne urýchľuje ich starnutie… a dokáže zredukovať ich celý život do jedného dňa.“

Čo hovoríš na dobre vyzerajúci triler Old, ktorého trailer odhalil veľa mrazivých momentov? Názor nám môžeš napísať dole do komentárov.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -