Macaulay Culkin si zahrá v novej sérii American Horror Story aj kvôli šialeným sexuálnym scénam s Kathy Bates

Nenechajte si ujsť

Oliver Kohár
Oliver Kohár
Večný študent kinematografie... aj jej obskúrnych zákutí.

Macaulay Culkin si zahrá v novej sérii American Horror Story

Macaulay Culkin, hviezda filmov Sám doma, si zahrá v najnovšej sérii American Horror Story. Bude sa jednať už o desiatu sériu tohoto hororového seriálu. 39-ročný Culkin súhlasil s účasťou v seriáli po tom, ako mu showrunner Ryan Murphy predstavil absolútne šialenú postavu, ktorú by si mohol zahrať.

Pre seriál American Horror Story nie sú šialené, dobre napísané a zahrané postavy žiadnou novinkou. Avšak v Culkinovom prípade sa bude jednať o niečo skutočne špeciálne. Herec bol s Murphyho rozprávania o desiatej sérii nadšený. Sám Murphy sa k ich rozhovoru takto vyjadril pre E! News:

Macaulay Culkin
Zdroj: insider.com

Ryan Murphy:

„Povedal som mu, že bude mať okrem iného absolútne šialenú sex scénu s Kathy Bates. Mac ostal chvíľu bez slov a následne povedal: „To znie ako rola, pre ktorú som sa narodil.“ Projektu sa v momente upísal.“

Kathy Bates je výborná oscarová herečka, ktorá aj napriek svojmu pokročilému veku (71) na obrazovkách stále žiari. Fanúšikovia American Horror Story si ju okamžite obľúbili. V seriáli sa pravidelne objavuje už od tretej série. Narozdiel od Bates sa Culkin vyskytuje vo filmoch a seriáloch veľmi zriedkavo.

Od jeho dní najväčšej slávy v 90. rokoch si zahral väčšinou iba pár vedľajších postáv v menších filmoch. Avšak stále sa jedná o talentovaného a charizmatického herca, ktorý môže dokázať so správnym režisérom úžasné veci. Ryan Murphy chcel Culkina obsadiť do AHSdlhšiu dobu.

Ryan Murphy:

„Vždy som bol fanúšikom Macaulaya Culkina, páčil sa mi vo všetkom, v čom hral. Či sa už jedná o Sám doma, alebo jeho novšej, súčasnej tvorby. Už dlhšie nebol v ničom väčšom.“

Murphy zatiaľ neuverejnil žiadne detaily ohľadom príbehu najnovšej série. Avšak vo februári tohto roka na svojom Instagrame uverejnil, že sa v nej objaví Sarah Paulson, Evan Peters, Leslie Grossman, Billie Lourd, Adina Porter, Lily Rabe, Angelica Ross a Finn Wittrock. Produkcia 10. série AHS bola kvôli koronavírusu pozastavená.

Sarah Paulson a Kathy Bates
Sarah Paulson a Kathy Bates, Zdroj: tracking-board.com

Koronavírus zasiahol aj AHS

Ryan Murphy:

„Čakáme, kým táto kríza prejde, všetky scenáre máme už napísané a som nadšený, že sa k nám Macaulay pridá. Je pre mňa vzrušujúce, že bude súčasťou môjho sveta. Ak bude chcieť, urobím s jeho postavou veľa vecí, pretože si myslím, že je to zaujímavý a fascinujúci človek, ktorý má dušu. Vidím v ňom svetlo aj temnotu, preto je pre mňa ako herec veľmi atraktívny.“

Avšak Murphy v nedávnom rozhovore pre The Wrap povedal, že možno bude musieť prehodnotiť niektoré aspekty desiatej série. Bez toho, aby sa vyjadril k príbehu, povedal, že počasie bude hrať v tejto sérii veľkú rolu a posun natáčania to môže skomplikovať.

Počasie bude hrať v desiatej sérii veľkú rolu

Ryan Murphy:

„Veľa scén, ktoré som pôvodne plánoval natočiť, bolo závislých od veľmi špecifického počasia. Celá séria je postavená na tomto počasí. Takže momentálne si nie som istý, čo urobím. Nie som si istý, či neskočíme hneď na ďalšiu plánovanú sériu, alebo počkáme rok na natáčanie tejto. Je to smutné, pretože sa jedná o fantastickú sériu a herci sa svojej účasti už nevedia dočkať.“

Na bližšie detaily si budeme musieť ešte počkať. Avšak z Murphyho slov je jasné, že koronavírus produkciu desiatej série značne skomplikoval. Aj napriek tomu, že prezradil pár chúlostivých detailov, ostáva príbeh stále záhadou. Jedno je ale isté, Macaulay Culkin je pre American Horror Story výbornou voľbou.

Ktorá je vaša najobľúbenejšia AHS séria? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: nypost.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -