POTVRDENÉ: Hlavnou postavou filmu Mad Max 5 bude Furiosa. Stvárni ju opäť Charlize Theron?

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Režisér George Miller potvrdil, že filmová lahôdka Mad Max 5 je v skutočnosti prequelom Furiosa, ale Charlize Theron by sme v ňom hľadali len márne. Herečku si môžeme pamätať ešte z roku 2015, kedy si práve ona zahrala Furiosu v akčnom filme dekády Mad Max: Zbesilá cesta.

Ak nás informácie neklamú, ešte minulý rok nám režisér oznámil, že v dielni štúdia ležia plány k dvom Mad Max pokračovaniam – Wasteland a Furiosa. Ako to vyzerá dnes?

mad max najlepšie zábery
Zdorj: pinterest.co.uk

Mladá Furiosa je hlavnou postavou filmu Mad Max 5!

George Miller sa už dlhšie venuje vývoju nového Mad Maxa a pred nejakým časom nám oznámil vzrušujúcu novinku. Na jeho filmovom kástingu sa objavila aj 24-ročná vychádzajúca hviezda Anya Taylor-Joy (Rozpoltený, Glass), ktorá sa zdá byť potenciálnou náhradou Charlize Theron. Pôvodne sa mala vo filme použiť CGI technológia, avšak tvorca zmenil názor:

„Dlhú dobu som si myslel, že na Charlize použijeme CGI a omladíme ju. Ale nezdá sa nám, že by sme urobili správnu vec. Aj napriek odvážnemu filmu The irishman tu stále existujú riziká.“

Mad Max: Fury road
Zdroj: imdb.com

O čom bude najnovší Mad Max 5?

Pokiaľ ide o dejovú líniu, Miller zatiaľ nič podstatné neprezradil. No podľa všetkého sa bude jeden pripravovaný film zameriavať na Mad Maxa a druhý na Furiosu, hoci sa v druhom filme objaví aj Mad Max.

Ak sa Mad Max 5 dostane do výroby ešte tento rok, natáčanie by sa malo skončiť pomerne skôr, ako sa pôvodne očakávalo. O všetkom rozhodne situácia so šíriacou sa pandémiou, ktorá ak bude stále riziková, projekt započne výrobu až v roku 2021. Štúdio Warner Bros. už v minulosti vyjadrilo záujem, že by radi divákom priniesli nové pokračovanie a podľa všetkého sú na veľmi dobrej ceste to splniť.

Čo hovoríte na film Mad Max 5, ktorého hlavnou postavou bude mladá Furiosa a nezahrá si ju Charlize Theron? O vaše názory sa s nami môžete podeliť v sekcii komentárov. 

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -