Vieme, kedy sa začne natáčať pokračovanie filmu Mad Max: Zbesilá cesta. Na aký príbeh sa tvorcovia zamerajú?

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Film Mad Max 5 sa údajne začne natáčať už tento rok. Režisér George Miller verí, že od štúdia Warner Bros. dostane čoskoro zelenú a s celým výrobným tímom sa presunú do Austrálie. Ak nás informácie neklamú, ešte minulý rok nám tvorca prezradil, že v dielni štúdia ležia plány k dvom pokračovaniam – Wasteland a Furiosa. Ktorého z nich sa teda dočkáme skôr?

Mad Max 5
Zdroj: worksla.com

Kedy začne režisér George Miller natáčať film Mad Max 5?

Režisér George Miller poznamenal, že ešte pred natáčaním Mad Maxa by rád dokončil pripravovanú fantasy drámu Three Thousand Years of Longing, v ktorej si zahrá herec Idris Elba. Prečítajte si, ako sa tvorca vyjadril na adresu nadchádzajúceho filmu Mad Max 5:

„S filmami Mad Max som ešte neskončil a myslím si, že niekedy v živote musíte byť multi-tasker. Ďalší Mad Max príde, keď niečo dokončím.“

Multitasking v tomto prípade znamená, že tvorca súčasne pracuje na filmoch Max Max 5 a Three Thousand Years of Longing. Ako to zvláda neprezradil, ale podľa jeho vyjadrenia mu to pomáha dosiahnuť úplnú spokojnosť. Niekto tu pravdepodobne rád pracuje pod tlakom a ako sa mu vyplatí práca na dvoch dielach súčasne uvidíme až postupom času.

Mad Max
Zdroj: overmental.com

 O čom bude najnovší Mad Max 5?

Pokiaľ ide o dejovú líniu, Miller zatiaľ nič podstatné neprezradil. No podľa všetkého sa bude jeden film zameriavať na Mad Maxa a druhý na Furiosu, hoci sa v druhom filme objaví aj Mad Max. Otázne je však zatiaľ aj to, či sa dvoch pokračovaní vôbec dočkáme. Rozhodnúť o tom musí filmové štúdio Warner Bros., ktoré by sa malo vyjadriť v najbližšej dobe.

Ak sa Mad Max 5 dostane do výroby ešte tento rok, natáčanie by sa malo skončiť pomerne skôr, ako sa pôvodne očakávalo. Štúdio Warner Bros. sa už v minulosti vyjadrilo, že by radi divákom priniesli pokračovanie. Zároveň nás teší, že Mad Max 5 by sa mal v kinách objaviť v tom istom roku ako aj The Matrix 4.

Tešíte sa na pokračovanie jedného z najlepších akčných filmov súčastnosti? Vaše názory nám nezabudnite napísať do komentárov. 

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -