Filmy

Je tu nádej? Poznáme nové detaily o pokračovaní filmu Mad Max: Fury Road!

Pre fanúšikov Mad Maxa tu máme pravdepodobne veľmi pozitívnu správu. Dlho očakávané pokračovanie filmu Mad Max: Fury Road sa síce stále neukázalo, no k dnešnému dňu konečne vieme viac. Režisér George Miller plánoval druhý film zo série ešte dávno v minulosti. Avšak kvôli konfliktom medzi ním a filmovým štúdiom Warner Bros., štúdio pochovalo všetky plány.

Zmenilo sa niečo v poslednom období a čaká nás prekvapenie v podobe filmu Max Max 2?

Možno áno a projekt sa konečne pohne smerom vpred. Podobne si to myslí aj Erick Davis, ktorý na sociálnej sieti Twitter uverejnil príspevok, v ktorom sa vyjadril nasledovne:

Takže film World War Z 2 je oficiálne mŕtvy a neuvidíme ho… ale… niečo mi šeptá o ďalšom pokračovaní, ktoré zapína svoje motory…

Zdroj: twitter.com

Takýto príspevok dokázal rozprúdiť zmiešanú diskusiu a nie všetci sa s názorom stotožnili. Preto pod príspevok pridal komentár, v ktorom vysvetlil viac:

Len krátka pripomienka, nemám žiadne nové detaily okrem toho, čo som napísal vyššie – vrátane filmu World War Z 2. Vždy existuje šanca, že sa tak nestane. Avšak naozaj verím.

Táto informácia teda nemusí potešiť každého. Ak však hovorí pravdu, nedočkáme sa pokračovania filmu World War Z 2. Čo si o tom myslíte? Zapadne tento projekt prachom a nahradí ho Mad Max? V predchádzajúcich rozhovoroch s režisérom Georgom Millerom sme sa taktiež mohli dozvedieť užitočné informácie. Ak by sa film stal skutočnosťou, centrom celého filmu bude herečka Charlize Theron. Tvorca nám to celé vysvetlil:

Áno, je to veľmi dobrá postava, takže by bolo skvelé vyrozprávať aj jej príbeh. Je naozaj zaujímavý. Ale je náročné to vnímať, ak je celý film na úteku a ľudia nemajú veľa čas na neho reagovať. Bolo by teda správne vyzdvihnúť veľa vecí, ktoré sa v nej skrývajú.

Rozhovor nie je až tak starý a určite ho môžeme zaradiť medzi dôležité. Veríte, že sa Mad Max konečne vráti? Predsa len, film si dokázal zarobiť nemalé peniaze a taktiež uspel po kritickej stránke. Tak kde je teda problém? Filmár už má dokonca pripravený scenár pre viac ako len jedno pokračovanie. Preto dúfame, že sa to podarí a dočkáme sa všetkých! No zatiaľ nás poteší aj ten jeden, ktorý si určite zaslúži svoju šancu.  

Zdroj: geektyrant.com

About author

Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.
  Related posts
  Filmy

  Neo a Trinity jazdia na motorke a skáču z budovy na nových videách z natáčania filmu Matrix 4

  Filmy

  V dielni Disney sa vraj vyvíja hraný film Na vlásku. Uvidíme princeznú Rapunzel a Flynna v novom rozprávkovom príbehu?

  Filmy

  Film zo sveta Call of Duty sa odkladá. Vývojári z Activision majú vraj nové priority

  Filmy

  Uvidíme vo filme Suicide Squad 2 záporáka menom Bane? Dôkazy hovoria jasne

  Pridaj komentár