Je tu nádej? Poznáme nové detaily o pokračovaní filmu Mad Max: Fury Road!

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Pre fanúšikov Mad Maxa tu máme pravdepodobne veľmi pozitívnu správu. Dlho očakávané pokračovanie filmu Mad Max: Fury Road sa síce stále neukázalo, no k dnešnému dňu konečne vieme viac. Režisér George Miller plánoval druhý film zo série ešte dávno v minulosti. Avšak kvôli konfliktom medzi ním a filmovým štúdiom Warner Bros., štúdio pochovalo všetky plány.

Zmenilo sa niečo v poslednom období a čaká nás prekvapenie v podobe filmu Max Max 2?

Možno áno a projekt sa konečne pohne smerom vpred. Podobne si to myslí aj Erick Davis, ktorý na sociálnej sieti Twitter uverejnil príspevok, v ktorom sa vyjadril nasledovne:

Takže film World War Z 2 je oficiálne mŕtvy a neuvidíme ho… ale… niečo mi šeptá o ďalšom pokračovaní, ktoré zapína svoje motory…

Zdroj: twitter.com

Takýto príspevok dokázal rozprúdiť zmiešanú diskusiu a nie všetci sa s názorom stotožnili. Preto pod príspevok pridal komentár, v ktorom vysvetlil viac:

Len krátka pripomienka, nemám žiadne nové detaily okrem toho, čo som napísal vyššie – vrátane filmu World War Z 2. Vždy existuje šanca, že sa tak nestane. Avšak naozaj verím.

Táto informácia teda nemusí potešiť každého. Ak však hovorí pravdu, nedočkáme sa pokračovania filmu World War Z 2. Čo si o tom myslíte? Zapadne tento projekt prachom a nahradí ho Mad Max? V predchádzajúcich rozhovoroch s režisérom Georgom Millerom sme sa taktiež mohli dozvedieť užitočné informácie. Ak by sa film stal skutočnosťou, centrom celého filmu bude herečka Charlize Theron. Tvorca nám to celé vysvetlil:

Áno, je to veľmi dobrá postava, takže by bolo skvelé vyrozprávať aj jej príbeh. Je naozaj zaujímavý. Ale je náročné to vnímať, ak je celý film na úteku a ľudia nemajú veľa čas na neho reagovať. Bolo by teda správne vyzdvihnúť veľa vecí, ktoré sa v nej skrývajú.

Rozhovor nie je až tak starý a určite ho môžeme zaradiť medzi dôležité. Veríte, že sa Mad Max konečne vráti? Predsa len, film si dokázal zarobiť nemalé peniaze a taktiež uspel po kritickej stránke. Tak kde je teda problém? Filmár už má dokonca pripravený scenár pre viac ako len jedno pokračovanie. Preto dúfame, že sa to podarí a dočkáme sa všetkých! No zatiaľ nás poteší aj ten jeden, ktorý si určite zaslúži svoju šancu.  

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -