Ktorá herečka stvárni Madonnu v jej životopisnom filme? Na stole sú mená ako Florence Pugh alebo Julia Garner

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 22 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Herečky, z ktorých sa možno stane Madonna pre jej životopisný film

Medzi trendy posledných rokov patria životopisné filmy. Obľúbené sú hlavne tie, ktoré opisujú životy známych spevákov (Bohemian Rhapsody, Rocketman, …) a hercov (nedávno ohlásený dokumentárny film o Pamele Anderson). Najnovšie bude mať svoj film ale opäť speváčka. Životopisný film dostane totiž Madonna, pričom herečky, z ktorých do hlavnej úlohy plánuje jednu obsadiť, prechádzajú dlhými skúškovými kolami.

Madonna, známa aj pod vyslúženou prezývkou „kráľovná popu”, je jedna z najznámejších a najobľúbenejších speváčok a skladateliek. Na hudobnej scéne je od konca 70. rokov minulého storočia a okrem speváckej dráhy zabŕdla aj do herectva či podnikania. Jej život teda ponúka naozaj veľa materiálu pre životopisný film, na ktorom sa Madonna nebude len podieľať, no sama si tento projekt aj zrežíruje.

Madonna; Zdroj: nytimes.com

Ktorá herečka má najväčšiu šancu zahrať si ju?

Teraz už len treba nájsť správnu hlavnú herečku. Proces výberu vraj trvá už mesiace, pričom od herečiek sa očakáva naozaj veľa. Skúšky vraj trvajú aj 11 hodín denne, pričom Madonna rieši spevácku zložku a jej choreograf tanečnú. Hľadajú totiž niekoho, kto bude schopný robiť doslova všetko. Od predstaviteľky teda očakávajú, že bude okrem hrania minimálne vedieť aj spievať a tancovať. Aj napriek ťažkému zadaniu je niekoľko herečiek, nad ktorými sa uvažuje.

Najpravdepodobnejšími a najpopulárnejšími možnosťami sú zatiaľ Florence Pugh (Black Widow) a Julia Garner (Ozark). Nie sú však jediné. A ani jedna z nich to nemá ešte isté. Hovorí sa tak ďalej ešte o Alexe Demie (Eufória), Odesse Young (Mothering Sunday) či Emme Laird (Mayor of Kingstown). Do úlohy Madonny nezvažujú len herečky. O rolu sa vraj mali uchádzať aj speváčky, napríklad Bebe Rexha či Sky Ferreira.

Florence Pugh a Julia Garner
Julia Garner a Florence Pugh; Zdroj: hbupdates.com

Životopisný film o Madonne

Hlavná herečka sa zatiaľ nepozná. No vieme, kto na filme bude pracovať. O spomínanú réžiu sa teda postará Madonna, scenár napíše Erin Cressida Wilson (Dievča vo vlaku) a o produkciu sa postará Amy Pascal (Spider-Man: Bez domova). Film by sa podľa posledných správ mal dejovo končiť v roku 1990, pričom poslednou udalosťou by bola jej Blond Ambition túr. Scenár ale ešte nedopísali a tak sa to môže zmeniť.

Dôvod, pre ktorý sa rozhodla speváčka natočiť film o sebe je ten, že doteraz filmy o nej točili len muži, ktorí podľa nej sú stále len mužmi. Chce tak sama vyrozprávať príbeh o svojej ceste umelkyne, speváčky a tanečníčky. Hlavnou témou celého filmu bude teda hudba. Tešiť sa tiež môžeme na mnoho ešte nevypovedaných a inšpiratívnych príbehov, zatiaľ čo ona sama sa teší sa na vyrozprávanie svojej cesty cez svoj zrak a hlas.

Jej životopisný film nebude jediným filmom, v ktorom uvidíme Madonnu ako postavu hranú inou ženou. Ukáže sa totiž aj vo filme Weird: The Al Yankovic Story. Ten sa už nakrúca a zameria sa na speváka menom Weird Al Yankovic. Yankovica si zahrá Daniel Radcliffe, zatiaľ čo Madonnu si v tomto prevedení zahrá herečka Evan Rachel Wood. Prvý pohľad na jej Madonnu ste mohli vidieť v príspevku vyššie.

Čo vravíte na tieto herečky a speváčky? Ktorá z nich by sa podľa vás na rolu Madonny hodila najviac? Dajte nám to vedieť do komentárov.

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -