Prerobené Mafia hry sú konečne tu. Dočkali sa legendárne prvé dve časti českého dabingu?

Nenechajte si ujsť

Roland Brožkovič
Roland Brožkovič
Ahojte, volám sa Roland, mám 21 rokov a študujem masmediálnu komunikáciu v Trnave. Vo voľnom čase pozerám filmy, seriály, e-športy alebo hrám počítačové hry. Rád cestujem a objavujem nové miesta.

Prerobené Mafia hry sú tu

Po minulotýždňovom oznámení Mafia: Trilogy sme boli všetci zvedaví, či budú hry obsahovať český dabing. Teraz už poznáme odpoveď a všetky detaily. Mafia 2 a Mafia 3 vyšli rovno dnes. Ak ich už vlastníte, dostanete upgrade na Definitive Edition. Z jednotky ale žiadne upgrady nebudú.

Mafia: Definitive Edition

Nejde o remaster, ale o úplný remake tejto legendárnej hry. Práve preto bol český dabing nepravdepodobný, no nakoniec ho hra bude obsahovať. Otázne je, či pôjde o pôvodný, nový alebo len doplnený dabing, keďže Mafia: Definitive Edition obsahuje aj nové prestrihové scény a dialógy. Ide o úplne novú hru, znova nahrávaný bol aj soundtrack a anglický dabing.

Lost Heaven v 4K

Na tomto remaku údajne pracujú českí vývojári v Brne a v Prahe. Mesto Lost Heaven si tak budeme môcť užiť v 4K a s technológiou HDR. Hra bude bežať na engine z Mafie 3 a vychádza už 28. augusta. Cena je stanovená na 40€. Ak si ju predobjednáte, dostanete bonus Chicago Outfit, ktorý obsahuje oblek The Don, auto Smith V12 Limousine a zbraň Gold Semi-Automatic.

Mafia II: Definitive Edition

Po desiatich rokoch sa vrátime do Empire Bay a to už rovno dnes! Mafia II: Definitive Edition vyšla a na internete nájdete prvé videá. Zostali sme však mierne sklamaní, lebo sa nejedná o žiadny veľký upgrade. Hra vyzerá prakticky rovnako, možno mierne ostrejšie. Autori do nej údajne pridali textúry s vysokým rozlíšením, no tie sa tam akosi strácajú.

Obsahuje ale všetok bonusový obsah a taktiež aj pôvodný dabing. Remastrovaná Mafia II si však zoberie nečakane veľa z vášho disku, a to až 45GB. Stará verzia mala len 8GB. Jej cena sa pohybuje okolo 30€.

Mafia III: Definitive Edition

Rovnako ako dvojka, dnes vyšla aj toľko nenávidená trojka. Hra obsahuje všetok doplnkový obsah a údajne sú opravené aj všetky chyby, ktorých teda nebolo málo. Opäť si tak zahráme za vojnového veterána Lincolna Claya, ktorého jediným cieľom je pomsta. Cena je rovnaká ako pri dvojke, čiže 30€.

Mafia: Trilogy

Ak náhodou nemáte ani jednu zo spomínaných hier, môžete sa ich kúpiť všetky naraz za výhodnú cenu, ktorá je 60€. Dvojku a trojku si zahráte už teraz, zatiaľ čo sa vám jednotka pridá do knižnice neskôr.

Žiadna Epic exkluzivita

Autori sa rozhodli pre dnes už nevídaný krok a neuzavreli s Epicom exkluzívnu zmluvu. Hry vyjdu na Steam, Epic, PS4, XONE a dokonca aj na Stadiu.

Aký je váš názor na Mafia: Trilogy? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: mafiagame.com, xboxer.sk

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -