Z obyčajnej mamy mafiánskou šéfkou. Toni Colette a Monica Bellucci vo filme Mafia Mamma v kinách už o týždeň

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Predstavujeme Vám akčnú komédiu MAFIA MAMMA, ktorej je režisérkou Catherine Hardwicke (Už teraz mi chýbaš, Súmrak, Legendy z Dogtownu). Film do kín uvedie distribučná spoločnosť Magic Box Slovakia  20.4.2023.

Mafia Mamma o týždeň v kinách

Kristinin (Toni Colette) život je ako mnoho iných. Syn odchádza na vysokú, manželstvo je v troskách a práca manažérky farmaceutickej spoločnosti ju unavuje. Jej jediným rozptýlením je občasný pohár vína s priateľkami. Chcelo by to zmenu.

Keď jej v Taliansku zomrie starý otec, ktorého nikdy nepoznala, odchádza z Kalifornie do Ríma na pohreb. Starý otec ju v závete ustanovil aj za jedinú dedičku rodinného podniku.

Mafia Mamma
Zdroj: Magic Box Slovakia

Zistenie, že rodinný podnik je v podstate organizovaný zločin a ona sa práve stala hlavou mafiánskeho impéria, prevráti jej život naruby. Pre ženu, ktorá vie upiecť neodolateľné muffiny, ale bola príliš zaneprázdnená na to, aby si našla čas na sledovanie Krstného otca, je to veľká výzva.

S pomocou skúsenej a schopnej spolupracovníčky svojho starého otca Biancy (Monica Bellucci) zisťuje, že hoci sa nemusí vyhýbať guľkám, byť hlavou mafie má aj veľa pozitív…

Zdroj: TS Magic Box Slovakia

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -