Hráči vo vytržení: Mafia dostala 15 hodín nového obsahu, môžete si ho stiahnuť zadarmo

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

15 hodín nového obsahu do hry Mafia

Nová Mafia je síce ešte relatívne ďaleko, no fanúšikovia tejto hernej ikony majú už teraz dôvod na radosť. Vývojári zo 7K Czech Studio vytvorili mod pôvodnej hry, ktorý nesie názov Rise and Fall.

Prináša 12 až 15 hodín nového príbehového obsahu, nové zbrane či plne pojazdné motorky. Dostupný je s kompletným českým dabingom a práce na tomto rozšírení trvali až 3 roky.

O čom je nový príbeh?

Rozšírenie Rise and Fall sa zameriava na vzostup Ennia Salieriho a Marca Morella, známych postáv z pôvodnej hry Mafie a odohráva sa v 20. rokoch minulého storočia. Stiahnuť si ho môžeš z oficiálnej stránky vývojárov.

 

Pokračovanie na spadnutie

Na štvrtú časť ikonickej série tvorcovia vnadia už od mája 2022 a každé ďalšie drobné odhalenie vzbudzuje veľkú pozornosť. Zdá sa, že dohadom čoskoro bude koniec. Predstavenie Mafia 4 už je totiž na spadnutie. Prvý raz sme sa o pokračovaní dozvedeli pri výmene šéfa štúdia Hangar 13(spadajúcej pod 2K Games). Ten začal pracovať na novom titule, ktorý naznačoval mimoriadne prepracované herné modely tvorené v Unreal Engine 5. Ešte viac však zaujalo zasadenie.

Počiatky organizovaného zločinu na Sicílii

Posunutie do 50. rokov pre tretiu časť legendárnej série nebolo medzi hráčmi prijaté najlepšie. Teraz sa na to rozhodli ísť z druhej strany a dejovo sa máme vrátiť k počiatkom mafie, vidieť by sme mali aj mladého Dona Salieriho. Dokonca sa hovorí, že sa presunieme aj z amerických lokalít a dostaneme sa na Sicíliu. Téme sa venujeme aj detailne

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -