Mafia: Definitive Edition nám ukazuje svoj plnohodnotný trailer a vyzerá parádne

Nenechajte si ujsť

Roland Brožkovič
Roland Brožkovič
Ahojte, volám sa Roland, mám 21 rokov a študujem masmediálnu komunikáciu v Trnave. Vo voľnom čase pozerám filmy, seriály, e-športy alebo hrám počítačové hry. Rád cestujem a objavujem nové miesta.

Trailer na remake prvej Mafie je tu

Mafia: Definitive Edition, remake pôvodnej Mafie z roku 2002, nám ukázal svoj prvý trailer. Ten sme mali možnosť vidieť na tohtoročnej PC Gaming Show. Minimálne v našich končinách ide o jednu z najočakávanejších hier roka.

V traileri sme síce ešte nevideli zábery priamo z hrania, no za to obsahoval nádherné cutscény a predstavil nám mesto Lost Heaven. Autori sa však príliš nenarobili a trailer má len jednu minútu, z čoho len približne 45 sekúnd naozaj patrí hre.

Mafia Remake trailer

Remake vyzerá parádne

Prihovárajú sa k nám v ňom starí známi Tommy Angelo a detektív Norman. Obsah ich rozhovoru zrejme netreba predstavovať. Grafika hry síce vyzerá parádne, no je vidieť, že beží na nie príliš modernom engine z Mafie 3. Sme zvedaví, čo z neho autori vytiahnu, no zatiaľ to je naozaj dobré.

Následne sa vyjadril šéf štúdia Hangar 13 Haden Blackman. Ten nám ale neprezradil v podstate nič nové. Povedal, Mafia: Definitive Edition je od základov úplne nová hra, no drží sa príbehu a postáv pôvodnej Mafie. Vraj ale máme očakávať aj nejaké nové prvky, preplnené mesto a skvelú atmosféru 30. rokov minulého storočia.

Mafia remake trailer
Zdroj: youtube.com

Ako nám už história ukázala, Blackman je známy svojimi sladkými PR rečami tak uvidíme, čo z toho bude nakoniec pravda. Každopádne, držíme im palce, aby to tentokrát nepokazili, lebo tým by už sériu zrejme nadobro pochovali. Gameplay by nám mali autori predstaviť na IGN Summer of Gaming v najbližších dňoch.

Český dabing potvrdený

Už dávnejšie vieme, že hra bude obsahovať aj klasický český dabing. To čo ale nevieme je, či pôjde o pôvodný, doplnený, či úplne nový dabing. S najväčšou pravdepodobnosťou by ale mal byť nový, keďže ten starý by do nových cutscén nemusel sedieť. Mafia: Definitive Edition vychádza už 28. augusta na PC, PS4 a XONE.

Tešíte sa na remake Mafie? Vyjadrite sa do komentárov.

Zdroj: youtube.com 

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -