OFICIÁLNE: Legendárna Mafia je späť. Pozrite si prvý trailer na novú trilógiu

Nenechajte si ujsť

Roland Brožkovič
Roland Brožkovič
Ahojte, volám sa Roland, mám 21 rokov a študujem masmediálnu komunikáciu v Trnave. Vo voľnom čase pozerám filmy, seriály, e-športy alebo hrám počítačové hry. Rád cestujem a objavujem nové miesta.

Písali sme o tom už v predošlom článku, no teraz to je oficiálne. Legendárna Mafia je späť a autori nám ponúkajú prvý teaser trailer.

Mafia: Trilogy

Ukázalo sa, že predošlý únik informácií bol pravdivý. 2K nám naozaj prinesie všetky 3 Mafia hry vrátane legendárnej jednotky, ktorú úž môžeme vidieť v novej grafike v traileri. Ten síce trvá len pár sekúnd, no vyzerá úžasne.

Prihovárajú sa nám v ňom hlavné postavy zo všetkých troch hier. Najprv Tommy Angelo prezradí, že všetko čo spravil, urobil pre svoju rodinu. Potom Vito Scaletta priznáva, že zabil každého, kto sa mu postavil do cesty. Nakoniec Lincoln Clay hovorí, že rodina nie sú tí, medzi ktorými sa narodíme, ale tí, pre ktorých by ste aj umreli.

Rodina, moc, rešpekt

Presne takto znie slogan novej Mafia: Trilogy. Predošlé dni nám autori na svojom oficiálnom Twitter účte každý deň pridali jedno z týchto slov, aby to celé vyvrcholilo teaserom, ktorý vyšiel dnes o 16:00.

Mafia: Trilogy
Zdroj: youtube.com

Viac sa o hre dozvieme čoskoro

Autori odkazujú na svoj oficiálny web mafiagame.com kde sa už budúci utorok (19. mája 2020), presnejšie o 18:00 nášho času, dozvieme o hre ďalšie informácie.

Čo o hre vieme?

Predošlí únik, ktorý sa zatiaľ ukazuje ako pravdivý, nám hovorí, že všetky 3 hry čaká grafická prerábka. Najviac samozrejme prvý diel, no vylepšenie čaká aj Mafiu 2 a nejaké úpravy údajne zbadáme aj na preklínanej Mafii 3. Jediné, v čom sa leak mýli, je Epic Games exluzivita. Na konci traileru totiž vidíme na obrazovke okrem loga PS4, XONE a Epicu aj logo Steamu, čo je pre všetkých hráčov skvelé znamenie.

Bude v hre čeština?

Na túto často kladenú otázku vám žiaľ ešte nevieme odpovedať, no snáď budeme múdrejší po predstavení hry. Zatiaľ si musíme vystačiť s teaserom, ktorý mne osobne nahnal husiu kožu.

Tešíte sa na Mafia trilógiu? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: twitter.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -