Tobey Maguire a Andrew Garfield boli na premiére filmu Spider-Man: Bez domova. Ako to, že si ich nikto nevšimol?

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 22 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Maguire a Garfield na premiére Spider-Man 3

O tom, že sa Tobey Maguire a Andrew Garfield objavia vo filme Spider-Man: Bez domova, sa šepká už dlho. My na Slovensku si na film musíme ešte počkať a tak sa to nedá potvrdiť, ani vyvrátiť. Maguire a Garfield (bývalí Spider-Mani) sa rozhodli pozrieť si Spider-Man 3 čo najskôr, ako sa dalo, a to dokonca na jeho premiére. Záhadou ale je, že si ich tam nikto nevšimol.

Nebolo to ale vďaka tomu, že sa dokážu zneviditeľniť ako Miles Morales, ďalší Spider-Man známy z komiksov aj z animovaného filmu Spider-Man: Paralelné svety. Tento animák mimochodom dostane tento rok taktiež nové pokračovanie. Garfield však prezradil, že sa do kina prekĺzol naozaj potajomky v rúšku a šiltovke tak, že si ho teda nikto nemohol všimnúť.

tobey maguire spider-man 3
Zdroj: fortressofsolitude.co.za

Dvaja bývalí Spider-Mani spolu v kine

A bolo to nie na hociktoré premietanie, ale dostal sa priamo na večernú premiéru. Nešiel tam však sám. Spolu s ním išiel takto pod rúškom tajomstva do kina aj Tobey Maguire, tiež Spider-Man, ktorý túto postavu hral v prvej filmovej trilógii Spider-Man. Garfield štafetu po ňom prebral v sérii The Amazing Spider-Man asi o desať rokov neskôr. Toto ale povedal o spoločnom večeri:

„Prekĺzol som do kina na otváraciu noc a jednoducho som to pozeral s baseballovou šiltovkou na hlave a s mojím rúškom. V skutočnosti som bol aj spolu s Tobeym, ja a Tobey sme prekĺzli do kina spoločne a nikto nevedel o tom, že sme tam boli. Bola to vážne úžasná vec, ktorú sme spolu zdieľali. A taktiež nájsť bratstvo s Tobeym a s Tomom (Hollandom) a fakt, že zdieľame veľmi jedinečný zážitok.“

Či Garfield myslel spoločný jedinečný zážitok jeho, Toma a Toebyho ako to, že spolu boli vo filme, alebo ako to, že všetci traja hrali Spider-Mana v istom čase v ich životov, je pre nás, Slovákov, zatiaľ otázne. Je ale určite super vidieť, že herci, ktorí hrajú tú istú postavu, sa nenenávidia, ale podporujú. A to aj tak, že nezničia otvárací večer Hollandovi svojou prítomnosťou, vďaka čomu si Tom užil všetku slávu.

Garfield je pripravený sa vrátiť

Každý fanúšik určite vie to, že Garfieldov Spider-Man nikdy nemal trilógiu. A to preto, že sériu zrušili po druhom, nie kriticky úspešnom filme. Avšak hlavne jeho skalní fanúšikovia by ho po rokoch radi videli opäť v roli Spider-Mana. A hlavne by chceli, aby aj tento pavúčí hrdina mal trilógiu. Garfield sa v niektorých rozhovoroch vyjadril, že opäť by sa do role vrátil iba vtedy, ak by cítil, že to je správne.

Záporáci nemajú logiku, na skvelé akčné scény však postačia
Zdroj: electro-shadows.com

Tiež by to muselo byť niečo špeciálne, zmysluplné a vtipné či radostné. Týmito výpoveďami určite potešil mnohých fanúšikov a teraz je už len na štúdiu Sony, či oživí svoju starú sériu. A hlavne, či jej nájde zaujímavý príbeh. Avšak určite sa všetci zhodneme, že Garfieldov Spider-Man proti Vemonovi Toma Hardyho by bol súboj, ktorí by sme si nenechali vôbec ujsť, ak by to bolo urobené naozaj poriadne a zmysluplne.

Chceli by ste Garfielda opäť vidieť v roli Spider-Mana? Ktorý je váš najobľúbenejší Spider-Man?

Zdroj: ew.com, ign.com, variety.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -