Majster akčných filmov má nový projekt s Henry Cavillom v hlavnej úlohe. Z nových detailov budete nadšení

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Detaily o filme In the Grey

Guy Ritchie sa zdá momentálne nezastaviteľný. Ledva sa z rebríčka najsledovanejších projektov Netflixu dostalo jeho seriálové spracovanie Gentlemanov, už sa chytá (aspoň do tých amerických) kín jeho ďalší film. A aby toho nebolo málo, na aktuálne prebiehajúcej akcii CinemaCon poskytol nové detaily pre svoj film In the Gray, o téme informoval Collider. Oznámil aj dátum vydania, ktorý príde skôr ako sme čakali.

Aktuálne sa chystá premiéra jeho akčného komediálneho trileru The Ministry of Ungentlemanly Warfare. Pozrie sa na skutočnú špionážnu skupinu, ktorá bola počas druhej svetovej vojny založená Winstonom Churchillom a Ianom Flemingom, neskorším autorom Jamesa Bonda. Vodcu skupiny Gusa Marcha-Phillippsa si hrá Henry Cavill, jednu z členiek jeho nedžentlmenskej jednotky hrá aj Eiza González.

trailer the ministry of ungentlemanly warfare
Zdroj: Lionsgate

Po nedžentlmenoch prídu operatívci na hrane zákona

Pri oboch sme vedeli, že si s tvorcom zopakujú spoluprácu aj pre jeho ďalší film. Jednu z hlavných úloh bude stvárňovať aj Jake Gyllenhaal, ktorý minulý rok prekvapil v režisérovej vojnovej dráme The Covenant. Doteraz o snímke neboli známe takmer žiadne informácie.

Teraz Ritchie prezrádza, že postavy Cavilla a Gyllenhaala budú musieť spojiť svoje sily, aby našli ukradnuté miliardy dolárov v hotovosti. Aby to však nebolo také jednoduché, pôjde o dvojicu operatívcov, ktorí sa teraz musia vydať až na hranicu zákona, keď pracujú uprostrej najväčšej zóny kriminality.

Nezastaviteľný Guy Ritchie

Situáciu ešte viac zamotá tajomná žena (Gonzáles). Obaja z protagonostiov jej pri skazenej akcii budú musieť nájsť cestu von. Veľkým prekvapením je, že bola najnovšie potvrdená do obsadenia aj Rosamund Pike, jej rola však zatiaľ nie je známa.

In the Grey bude v Spojených štátoch vydaný 17. januára 2025. Ritchie naozaj chrlí jeden projekt za druhým a ak by sa mohlo zdať, že na chvíľu spomaľuje, už má v príprave aj ďalšiu snímku. Pôjde o mysteriózny dobrodružný kúsok Foutain of Youth, v ktorom si zahrajú John Krasinski a Natalie Portman.

Ako sa vám podľa popisu a obsadenia pozdáva film In the Grey? Dúfate, že uvidíme čoskoro aj jeho akčnú komédiu z druhej svetovej? Dajte nám vedieť v komentároch. 

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -