VIDEO: Pozrite si epický koncert League of Legends vytvorený pomocou rozšírenej reality

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Majstrovstvá sveta v League of Legends 2020

Juhokórejský tím Damwon Gaming porazil čínsky Suning Gaming a my poznáme nových majstrov sveta v hre League of Legends. Ako sme zvyknutí, Riot opäť premenil otvárací ceremoniál majstrovstiev sveta v League of Legends na technologickú ukážku. Tento rok prebiehala na štadióne Pudong Football Stadium v čínskom Šanghaji. Aj napriek prebiehajúcej globálnej pandémii sa finálneho zápasu zúčastnilo viac ako 6000 divákov.

Samotný ceremoniál bol rozdelený na niekoľko častí, no väčšinu tvorila šou vytvorená pomocou rozšírenej reality (AR). Všetko odštartovala virtuálna K-pop skupina K/DA a potom nasledoval zostrih hymien predošlých majstrovstiev. Virtuálnych umelcov doplnila skupina reálnych tanečníkov a hudobníkov vrátane čínskej popovej hviezdy Lexie Liu. Na konci boli predstavení samotní hráči a ceremoniál zakončil gigantický virtuálny Galio.

Ako sa vám páčili tohtoročné majstrovstvá sveta v League of Legends? Vaše názory nám dajte vedieť do komentárov!

Zdroj: theverge.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -