Majú Captain America a Peggy Carter deti? Scenáristi nám na to odpovedali!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Najčítanejšie za 7 dní

Koniec filmu Avengers: Endgame nám jasne ukázal, že si Steve Rogers prišiel pre svoj sľúbený tanec s jeho životnou láskou, Peggy Carter. Dokonca s ňou podľa všetkého strávil celý život, no vo filme to priamo nechcel prezradiť. Captain America sa teda rozhodol vrátiť späť do minulosti a prežiť tam celý svoj život – čím vytvoril veľa dier v príbehu.

3 spôsoby, akými sa Captain America môže vrátiť do MCU!

Dnes tu však nie sme od toho, aby teoretizovali o tom, ako v MCU funguje cestovanie v čase. Dnes sa pozrieme na zaujímavú informáciu, ktorú nám prezradili scenáristi Christopher Markus a Stephen McFeely. Táto dvojka predsa pozná život Capa úplne najlepšie…

Captain America
Zdroj: twitter.com

Majú Captain America a Peggy Carter deti?

Vytvorili totižto seriál Agent Carter, postarali sa o príbeh trilógie Captain America a napísali aj filmy Thor: Temný svet, Avengers: Infinity War a Avengers: Endgame. Kto by teda mohol lepšie poznať príbeh Steve Rogersa a Peggy Carter, než oni dvaja? Pokiaľ si dobre pamätáte, vo filme Captain America: Winter Soldier sa Cap rozprával so starou Peggy tesne pred jej smrťou.

Na jej nočnom stolíku bola položená fotografia s jej dvoma deťmi, no chýbal na nej ich otec. Tesne predtým Steve navštívil Smithsonov inštitút, kde sa nachádzala expozícia Captaina Americu. Tam v jednej nahrávke Peggy hovorí o tom, že Steve počas vojny zachránil muža, ktorý sa neskôr stal jej manželom.

Nikdy sme sa však nedozvedeli jeho meno a ani sme nevideli jeho fotku. Kto je teda tým tajomným manželom, s ktorým Peggy prežila svoj život a má s ním dve deti?

McFeely: Vždy to bolo našim zámerom, aby bol [Steve Rogers] otcom tých dvoch detí. Opäť to však vytvára časové slučky a diery.

Markus: Predstavuje to ideu toho, že existujú dve deti, ktoré majú DNA super vojaka.

Tak a máme to čierne na bielom biele na čiernom. Captain America a Peggy Carter majú dve deti, presnejšie chlapca a dievča. Nikdy sme sa nedozvedeli ich vek, no podľa všetkého sa narodili niekedy v 50. rokoch. To by znamenalo, že v prítomnosti MCU, v roku 2023, by mali okolo 80 rokov. No a pokiaľ by v sebe naozaj mali DNA super vojaka, tak by mohli starnúť pomalšie. Marvelu to teda otvára dvere ku ďalším možnostiam!

Mohlo by vás zaujímať: Ako vyzerá plán MCU na ďalších 5 rokov?

Tušili ste, že bol príbeh Captaina Americu domyslený už od samého začiatku? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -