‘Malcolm & Marie’ Trailer: Zendaya a John David Washington vo vzťahovej dráme od Netflixu

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Jeden z prvých filmov napísaných a natočených počas pandémie konečne prichádza na obrazovky. Autorské dielo filmára Sama Levinsona (Mladí zabijáci) bolo na virtuálnom Medzinárodnom filmovom festivale v Toronte tak úspešné, že ho odkúpila streamovacia služba Netflix. Dokonca s ním plánujú zabojovať na tohtoročných Oscaroch, ktoré sú vďaka netradičnej situácii odložené a prihlásiť sa môžu aj filmy zo začiatku roka 2021.

Film Malcolm & Marie láka okrem čiernobieleho vizuálu na hviezdne herecké obsadenie, ktoré sa skladá z dvoch mien. Zendaya a John David Washington hrajú divadlo dvoch hercov, takže môžu predstaviť svoj plný herecký potenciál. Obaja sú aktuálne veľmi vyťaženými menami v Hollywoode, Johna Davida Washingtona sme minulý rok videli v hlavnej úlohe sci-fi trileru Tenet od režiséra Christophera Nolana.

Trailer na film Malcolm & Marie:

Najmladšia víťazka ocenenia Emmy Zendaya aktuálne nakrúca film Spider-Man 3 a čaká ju aj druhá séria HBO seriálu Euphoria. Práve na ňom spolupracuje so Samom Levinsonom, ktorý je scenáristom, producentom a režisérom úspešného seriálu. Ich nový spoločný projekt môžeme žánrovo zaradiť do vzťahovej drámy, ktorá nám ukáže ako vzťah fiktívneho režiséra Malcolma (Washington) a jeho priateľky Marie (Zendaya) kvitne a zároveň vrie.

Priam až artový film s dvoma hercami sa odohráva počas jedného večera, po premiére Malcolmovho nového filmu. Zatiaľ čo čakajú na reakcie kritikov, ich vzťah vidíme v jeho svetlých aj temných bodoch. Preto pôjde o herecký závod, ktorý z dvoch talentov vyšťaví úplné maximum. Vyzerá to tak, že spojenie týchto dvoch mien je receptom na zaručený úspech – a kto vie, možno snímka Malcolm & Marie uspeje aj na Oscaroch.

Snímke tak verí aj Netflix, ktorý na dražbe ponúkol 30 miliónov amerických dolárov, čím porazil osem ďalších potenciálnych kupcov, ktorí videli len 20 minút z filmu. Ten bol natočený počas pandémie ochorenia COVID-19 s malým štábom na 35 mm čiernobiely film. Na vlastné oči sa budeme môcť presvedčiť už 5. februára 2021, kedy film debutuje na streamovacej službe Netflix.

Malcolm & Marie

Čo hovoríte na prvý trailer na film Malcolm & Marie? Tešíte sa na februárovú premiéru? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Zdroj: variety.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -